Geri Dön

Uğur Aslan: Hakkımı 50 yaşımda teslim ettiler

Oyuncu Uğur Aslan, Kanal D’de yayınlanan 'Şarkılar Bizi Söyler' programındaki performansıyla popülerlik kazandığını söyledi: İzleyici sonunda hakkınızı teslim ediyor. Bunu 50 yaşımda yaptılar ama hiç önemli değil.

Uğur Aslan: Hakkımı 50 yaşımda teslim ettiler

Kanal D'de yayınlanan 'Yargı' dizisinin Eren Komiser’i Uğur Aslan, Armağan Çağlayan’ın YouTube’da yayınlanan 'Gör Beni' programına konuk oldu.

Aslan, 'Şarkılar Bizi Söyler' programındaki performansı sonrası popüler olması hakkında şunları söyledi:
“Popülerlik çok acayip bir şey. Hayatım boyunca, ‘Sonra ne olacak?’ diyen biri olmadım. Oraya çıktım ve dört şarkı okudum. Böyle bir geri dönüş alacağımızı hesap etmedim. Orada yaptığım yöresel gırtlak çok sevildi.”

Oyuncu, “Bir şova çıkıyorsunuz ve hayat bambaşka bir yere gidiyor. Buna sinirleniyor musunuz?” sorusuna, "Gönül kırıklığı çok da... Hemen küsen bir adam değilimdir. Bunun en yakın tanığı eşimdir. Oyunculuk mesleğini komple bir iş olarak ele aldım. Enstrüman çalmayı, ata binmeyi öğrendim. Bu kadar ortaya koyduğunuz çaba sonuç bulsun isterseniz. İzleyici sonunda hakkını teslim ediyor. Bunu 50 yaşımda yaptı ama hiç önemli değil" yanıtını verdi.

Uğur Aslan: Hakkımı 50 yaşımda teslim ettiler

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber