Geri Dön

Ünlüler takımı yarışmacısı Yunus Emre Özden kimdir? Yunus Emre Özden biyografisi

Survivor 2020 macerasına Gönüllüler takımında başlayan Yunus Emre Özden sonrasında gerçekleşen değişim ile Ünlüler takımında yer alan Berkan Karabulut ile yer değiştirdi ve Ünlüler takımında mücadele etmeye başladı. Survivor 2020'de son dönemde artan performansı ile dikkat çeken Yunus Emre Özden yarışmalar sırasında Gönüllüler takımı ile yaşadığı kavgalar ile gündeme geliyor. Peki Survivor Ünlüler takımı yarışmacısı Yunus Emre Özden kimdir?

Ünlüler takımı yarışmacısı Yunus Emre Özden kimdir? Yunus Emre Özden biyografisi

Survivor 2020 Ünlüler takımı kadrosunda yer alan Yunus Emre Özden kimdir sorusu Survivor'ı takip eden izleyiciler tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Yarışmaya Gönüllüler takımı kadrosunda başladıktan sonra Ünlüler takımından Berkan Karabulut'un Gönüllüler takımına geçmesi ile Yunus Emre Özden'de Ünlüler takımına dahil oldu. Son dönemde artan parkur performansının yanı sıra Yunus Emre Özden yarışmalar sırasında Gönüllüler takımı ile yaşadığı diyaloglar ile gündeme geliyor. Peki Yunus Emre Özden kimdir?

YUNUS EMRE ÖZDEN KİMDİR?

29.03.1993 İstanbul/Silivri’de doğan ve hala Silivri’de ikamet eden model, 1.85 boyunda ve 82 kilo. 2 çocuklu ailenin tek oğlu olan Survivor Yunus Emre, Açıköğretim Fakültesi’nde Ulaştırma Lojistik okuyor.

Lise hayatında yaşadığı bir rahatsızlık sonucu çok kilo aldığını ve okuldayken aldığı kilolarla çok dalga geçildiği için okulu bir türlü sevemediğini ifade eden Yunus Emre, bu sebeple tedavisi sona erdiğinde okul çıkışı şehir stadında koşarak 96 kilodan 64 kiloya düşmeyi başarmış.

17 yaşına geldiğinde başvuru yaptığı ajanslarla katalog çekimleri yapmaya başlayan Yunus Emre, 18-19 yaşlarında Fashion Week'lerde çıkmaya başladıktan sonra modelliğin bir parçasının da spor olduğunu ve bu nedenle kum torbasının başında saatler geçirdiğini, küçüklüğünde ise hep dövüşçü olmayı hayal ettiğini fakat ailesinin buna izin vermediğini söylüyor.

Daha sonrasında spor salonuna gelen profesyonel kick boxer, güreşçi ve karetecilerle yaptığı antremanlarda onlardan daha iyi olduğunu fark eden Yunus Emre, MMA dövüşlerine katılmaya başlıyor. 2019’da Türkiye 3.’sü, İstanbul 2.’si olan Yunus Emre, şu anda modellik ve yardımcı oyunculukla ilgilendiğini, aksiyon filmi çekmek ve dövüş kulübü sahibi olmak gibi hayalleri olduğunu ifade ediyor.

MMA federasyonunun bile hocam diyerek hitap ettiği bir manken dövüşçü olduğunu söyleyen Yunus Emre, MMA'nın kötülüklerden arınma yolu ve kendi çapında başarısızlıklardan başarılar çıkarma öyküsü olduğunu düşünüyor.

12 Haziran 2021 Magazin Haberleri Bülteni12 Haziran 2021 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet