Geri Dön

Uyanış Büyük Selçuklu 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Son bölümde neler oldu?

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin 8. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Dizinin son bölümünün hemen ardından 9. bölüm fragmanı da yayınlandı. Yeni bölümde Melikşah'ın Başul Hatun'u tanıyıp tanımayacağı en çok merak edilen konuların başında geliyor.

Uyanış Büyük Selçuklu 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Son bölümde neler oldu?

Uyanış Büyük Selçuklu 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Başul Hatun'un gelişi büyük sıkıntı yaratacağa benziyor. Nizamülmülk, Başul Hatun'u görünce neye uğradığını şaşırırken Melikşah'ın ikili ile karşılaşmasının ardından hem Nizamülmülk hem de Başul Hatun tedirgin oluyor. Öte yandan Melikşah'ın Başul Hatun'u tanıyıp tanımayacağı en çok merak edilen konuların başında geliyor.

SON BÖLÜMDEN AYRINTILAR

Yorgos’un ağır yaraladığı Sencer, Tapar’ın refakatinde Kınık Obası’na getirilmişti. Başulu, Sencer’i obaya getiren kişinin yıllardır hasretini çektiği oğlu Tapar olduğunu anlayınca dayanamamış ve Tapar’a sarılmıştı. Başulu, annelik hissiyatına kapılıp Tapar’ın kendi oğlu olduğunu itiraf edecek midir?

Sencer’i tedavi edebilmek için çırpınan Turna, ilaç yapabilmek için obanın dışına şifalı ot toplamaya gitmiş, burada karşısına Yorgos çıkmış ve Turna’yı bayıltmıştı. Yorgos’un kirli ellerinden Turna’yı kim nasıl kurtaracaktır?

Tüm bu olanların yanı sıra Seferiye, Terken’in Elçin’i nasıl oyuna getirdiğini araştırmaktadır. Bu sebeple Terken’in tüm sırlarını bilmekte olan Firdevs’i alıkoymuştur. Seferiye, Firdevs’ten Terken’in tüm sırlarını öğrenecek midir? Onu Terken’in aleyhinde şahitlik etmeye ikna edebilecek midir? Kurduğu oyunların açığa çıkmasından endişelenen Terken, Seferiye’ye engel olabilecek midir?

Isfahan’da halkı galeyana getirenleri açığa çıkarıp cezalandırılmalarını sağlayan Hasan Sabbah, kuşkuların odağı haline gelmişti. Yakayı ele vermenin eşiğine gelen Hasan Sabbah, Melikşah’ın kendisine yönlendirdiği kuşku oklarını savuşturabilecek midir?

Öte yandan kutsal emanetlerin Bizans’a geçtiğini öğrenecek olan Melikşah, emanetleri kurtarmak için nasıl bir yol izleyecektir?

 

Magazin Haberleri Bülteni (27 Kasım 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan haberleri...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet