Cadde'Ya Çok Seversen'i aşk rüzgarı sardı!

'Ya Çok Seversen'i aşk rüzgarı sardı!

09.08.2023 - 17:53 | Son Güncellenme:

Kanal D’nin; yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ı buluşturan dizisi 'Ya Çok Seversen'de bu hafta aşk rüzgarı esecek. Ateş, Leyla’ya duygularından bahsediyor. İkili arasında romantik anlar yaşanıyor.

Her bölümüyle hem Türkiye’de hem de dünyada beğeni toplayan Ay Yapım imzalı Ya Çok Seversen’in 6’ncı bölümünde izleyicileri aşk rüzgarı saracak.

Haberin Devamı

Yeni bölümden yayınlanan tanıtımda birlikte vakit geçiren Ateş ve Leyla arasında romantik anlar yaşanıyor. Baş başa yemeğe çıkan ikili arasında neler yaşanacağı ve Leyla’nın kalbini mi yoksa planını mı seçeceği sorusu ise yeni bölümde cevabını bulacak.

Ya Çok Severseni aşk rüzgarı sardı

Senaryosunu Erdi Işık, Karden Kasaplar, Senem Birlik’in birlikte yazdığı ve Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği Ya Çok Seversen’in oyuncu kadrosunda; Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan dışında Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebüzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Lara Pera Aslan, Özgün Akaçca, ve Adin Külçe gibi genç ve usta isimler yer alıyor.

Ya Çok Severseni aşk rüzgarı sardı