Geri Dön

YAPRAK DÖKÜMÜ neden yok bugün yayımlanmayacak mı? Kanal D 4 Mart yayın akışı

Kanal D ekranında hafta içi her gün tekrar bölümleri ile ekrana gelen Yaprak Dökümü dizisi bugün Kanal D yayın akışında yer almıyor. Dizinin tekrar bölümlerini izleyen seyirciler Yaprak Dökümü bugün neden yok bitti mi sorusuna yanıt arıyor.

YAPRAK DÖKÜMÜ neden yok bugün yayımlanmayacak mı? Kanal D 4 Mart yayın akışı

Yaprak Dökümü bugün neden yok bitti mi sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Kanal D ekranında Hafta içi her gün ekrana gelen Yaprak Dökümü dizisi bugün Kanal D yayın akışında yer almıyor. Peki Yaprak Dökümü neden yok, bitti mi?

YAPRAK DÖKÜMÜ TEKRAR BÖLÜMÜ BUGÜN NEDEN YOK BİTTİ Mİ?

Kanal D ekranında hafta içi her gün ekrana gelen Yaprak Dökümü dizisinin tekrar bölümüğ yerine bugün Kanal D'nin yeni dizisi Üç Kız Kardeş tekrar bölümü ile ekrana geliyor. Pazartesi günü Yaprak Dökümü dizisinin tekrar bölümleri ile yeniden ekrana gelmesi bekleniyor

KANAL D 4 MART KANAL YAYIN AKIŞI

07:00 Sihirli Annem

09:00 Neler Oluyor Hayatta?

11:00 Üç Kız Kardeş

13:00 Gelinim Mutfakta

16:00 Arka Sokaklar

18:45 Kanal D Ana Haber

20:00 Arka Sokaklar

00:15 Sadakatsiz

Yaprak Dökümü, 2006-2010 yıllarında arasında Kanal D'de yayınlanan aile ve drama türündeki Türk televizyon dizisidir. Reşat Nuri Güntekin'in aynı adlı kitabından uyarlanmıştır. Toplam 5 sezondan oluşan dizi, 174. bölümü ile final yaparak sona erdi.

YAPRAK DÖKÜMÜ KONUSU

Yaşamını biri erkek olan beş çocuğuna iyi fikirler ve temiz kişilik vermeye adayan Ali Rıza Bey, yaşadığı bir olayda haksızlığa göz yumması istenince kaymakamlık görevinden istifa eder. Kızı Necla da İstanbul'da üniversite eğitimi kazanınca, ailece İstanbul'a, kendilerine ait eski bir konağa taşınırlar. Leyla'nın üniversiteye hazırlık kursu, Necla ve Ayşe'nin ise okul masrafları aileyi sıkıntıya sokar ve Ali Rıza Bey yeniden çalışmaya başlar. Yeni işinde de ilkelerinden ödün vermesi istenince yine istifa eder.

Şartlar artık daha zor olduğu için, anne Hayriye Hanım eşinin işten çıkma kararını desteklemez ve evde huzursuzluklar başlar. Askerden dönen Şevket bir bankada çalışmaya başlayınca Ali Rıza Bey'in yükü hafifler. Ama Şevket gönlünü evli bir kadın; Ferhunde'ye kaptırır ve Ferhunde kısa zamanda dizginleri ele alır, evin bütün düzenini değiştirir. Oğuz adlı kişinin de aileye sinsice girmesiyle beraber olaylar yavaş yavaş kötüye gider. Yine Ferhunde'nin bitmek tükenmek bilmeyen oyunları, Şevket'in, karısının isteklerine boyun eğişi, Leyla ve Necla'nın davranışları, Hayriye'nin evi idare edemeyişi aileyi zor duruma düşürür. Ali Rıza Bey tüm olanlara direnmeye çalışsa da ömrünün sonuna dek seyretmeye mahkûm olduğu "Yaprak Dökümü" artık başlamıştır.

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber