Geri Dön

Yargı 10. son bölüm tek parça İZLE! Yargı dizisi 11. yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı?

Yargı 10. son bölüm pazar akşamı izleyicinin beğenisine sunuldu. Ceyin'in kararı, Ilgaz'ın yanı sıra kendisini de hayli zorlar. İkili yeni bir davada karşı karşıya gelirler. Öte yandan Engin ise içerde yeni planlar peşindedir. Seyirci son bölümün ardından 'Yargı 11. bölüm fragmanı yayımlandı mı?' sorusuna yanıt aramaya başladı.

Yargı 10. son bölüm tek parça İZLE! Yargı dizisi 11. yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı?

Kanal D ekranlarının kısa sürede büyük ilgi gören dizisi Yargı, son bölümü ile yine öne çıktı. Ceylin ile Ilgaz'ın hikayesini seyirci karşısına getiren Yargı dizsinde Pars, sırrı nedeniyle zor zamanlar yaşar ve yanı sıra Metin ise birçok cephede mücadele eder. İşte, Yargı son bölüm...

Ceylin’in kendi içinde çok zor bir karar vererek Ilgaz’la arasına koyduğu mesafe, ikisi için de acı verici bir hal alır.

Ilgaz’ın Ceylin’e olan kırgınlığının üzerine eklenecek başka sarsıntılar, onları büyük bir çatışmanın eşiğine itmek üzeredir. Engin’in tutuklu olarak yargılanması, bir sondan ziyade yeni bir başlangıca ve herkesi derinden etkileyen bir olaylar silsilesine dönüşmek üzeredir. Engin yeni amacını planlarken, bu yolda ona yardım edecek sürpriz biri de ortaya çıkar. Pars herkesten gizlediği sırrıyla yüzleşmek zorunda kalır. Metin bir yandan Çınar’ı korumaya çalışırken bir yandan da hayatlarına sorgusuz sualsiz dahil olan Merdan’la mücadele eder. Gül ise yaptığı hataların telafisi için elinden geleni yapmaya kararlıdır.

Ilgaz ve Ceylin, yeni bir davanın içinde karşı kulvarlarda çarpışırken; hiç beklemedikleri bir anda ikisini de büyük bir çıkmaza sokacak bir gerçek yüzlerine çarpar. Bilmedikleri, bunun buzdağının sadece görünen kısmı olduğudur.

YARGI 11. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYIMLANDI MI?

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Yargı, Kanal D ekranlarında yayımlanmaya devam ediyor. Son olarak 10. bölüm ekrana gelen dizinin beklenen 11. yeni bölüm fragmanı ise henüz paylaşılmadı.

Bella Hadid mutfağa girip sarma yaptıDünyaca ünlü model Bella Hadid, mutfaktaki hünerlerini milyonlarca takipçisiyle paylaştı. Genç manken bir tencere sarma yaparak sosyal medyada gündem olmayı başardı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber