Geri Dön

'Yargı' ikinci bölümüyle yine izleyiciyi ekran başına kilitledi

Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı, Kanal D dizisi 'Yargı', ikinci bölümüyle de ses getirdi. Övgü dolu yorumlar toplayan yeni bölüm, gece boyu sosyal medyanın gündeminden inmedi.

Yargı’, izleyicileri bu hafta da ekran başına kilitledi. İzleyenlerin kafasında birçok soru işareti yaratarak biten ilk bölümün ardından dün gece yayınlanan ikinci bölüm, seyirciyi hem ağlattı hem de hikayeye dair daha büyük merakta bıraktı.

#Yargı hashtag'i tüm gün boyunca Türkiye trendler listede en yüksek sırada yer aldı. Ayrıca yayın boyunca da dünya TT listesinde üst sıralardaki yerini korudu. Dizi, gece boyu aldığı binlerce övgü dolu yorum ve atılan 55 bin tweet ile sosyal medyanın gündeminden inmedi.

YENİ BÖLÜM TANITIMI DİKKAT ÇEKTİ
Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun oyunculukları övgü toplarken, bölümün ardından yayınlanan yeni bölüm tanıtımı ise seyirciye yine soluksuz izleyeceği bir bölümün sinyallerini verdi. Ölen kızın kardeşi çıkmasıyla yıkılan ve tüm acısına rağmen dimdik ayakta durmaya çalışan Ceylin’in sahneleri, seyirciyi ekran başında ağlattı. Final sahnesinde Ilgaz ile Ceylin’in, Metin ve İnci’nin bir arada olduğu bir fotoğrafı bulması ve ikilinin önceden tanıştığı gerçeğiyle yüzleşmesi büyük bir şaşkınlık yarattı.

Yargı ikinci bölümüyle yine izleyiciyi ekran başına kilitlediPINAR DENİZ AÇIKLAMASI VE DİZİDEKİ PERFORMANSIYLA ALKIŞ ALDI
‘Yargı’nın başrol oyuncularından Pınar Deniz, verdiği röportajda kadına şiddet sahnelerinin olduğu projelerde yer almayı tercih etmediği açıklamalarıyla pazar günü gündüz sosyal medya listelerinde yer alırken, akşam da ‘Yargı’ dizisindeki performansıyla listelerden inmedi. Hem söylemi hem de oyunculuk performansıyla alkışları toplayan oyuncuya binlerce mesaj yağdı.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu ‘Yargı’nın kadrosunda; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Ali Seçkiner Alıcı, Arda Anarat, Ece Yüksel, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Onur Durmaz, Başak Gümülcinelioğlu, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Özlem Çakar, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş yer alıyor.

‘Yargı’ dizisi, yeni bölümleri ile her pazar saat 20.00’de Kanal D’de.

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber