Geri Dön

Yargı'da Ceylin, Çınar’ın masum olduğunu öğrendi!

Kanal D’nin sürükleyici hikayesiyle çok konuşulan dizisi 'Yargı', 22 Mayıs Pazar akşamı yayınlanan yeni bölümü ile izleyenleri heyecan dolu sezon finaline bir adım daha yaklaştırdı.

Yargı'da Ceylin, Çınar’ın masum olduğunu öğrendi!

Bir saniye bile düşmeyen temposuyla ekran başındakilerin beğenisini kazanan Yargı, AB ve 20+ABC1 kategorilerinde zirvedeki yerini korudu. Sevilen yapım, AB kategorisinde 7.65 reyting ve yüzde 21.81 izlenme payı ile 20+ABC1 kategorisinde de 8.07 reyting ve yüzde 21.26 izlenme payı ile zirveye yerleşti. Sosyal medyada da çok konuşulan dizi, #yargı ve #UmudumVar etiketi ile TT (Twitter gündemi) listesine damga vurdu.

CEYLİN, ÇINAR'IN BABASINI ÖLDÜRMEDİĞİNİ ÖĞRENDİ

Tutuklanan Yeşim'in (Nazlıcan Demir), Ceylin’e (Pınar Deniz) verdiği gözdağı ortalığı karıştırdı. Yekta’ya (Uğur Polat) büyük bir darbe indirmeye hazırlanan Ceylin, Çınar’ın (Arda Anarat) babasını öldürmediği gerçeğiyle yüzleşti. Yargı’nın sezon finalinde yaşanacaklar ise şimdiden merak konusu oldu.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu Yargı’nın kadrosunda; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Pınar Çağlar Gençtürk, Başak Gümülcinelioğlu, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

Yargıda Ceylin, Çınar’ın masum olduğunu öğrendi

Ay Yapım imzalı Yargı dizisi, yeni bölümleriyle her pazar akşamı Kanal D’de.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber