Geri Dön

Yargı'da her şey yeni başlıyor!

Kanal D’nin, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği ‘Yargı’da, haftalardır beklenen sorunun cevap bulmasının ardından asıl oyun yeni başlıyor. Dizinin yayınlanan yeni bölüm tanıtımında öfkesinden gözü dönen Ceylin’i, Ilgaz’la beraber Engin’in suçluluğunu kanıtlamak için vereceği çaba nefes kesecek.

Katilin ortaya çıkmasıyla temposu katlanarak artacak ‘Yargı’ dizisinden etkileyici bir tanıtım seyirciyle buluştu. Tanıtımda; en yakın arkadaşı Engin’in aradıkları katil olduğu gerçeğiyle sarsılan Ceylin’i zor günlerin beklediğinin sinyallerinin verilirken, Ceylin’in gözünü öfke bürüyor. Ilgaz ile beraber Engin’in suçunu kanıtlamak için el ele verecek olan Ceylin’in mücadelesi, izleyenleri ekran başına kilitleyecek.

Çınar’ın cinayet anında başka bir yerde olduğunun kanıtlanması Engin’i telaşlandırırken, bu haber Erguvan Ailesi’nin evine bomba gibi düşüyor. Tanıtımda Çınar’a doğrultulan silah ise nefeslerin tutulacağı ve de hikayede bambaşka bir dönemin başlayacağı ‘Yargı’nın heyecan dolu yeni bölümünün habercisi oluyor.

Yargıda her şey yeni başlıyorYargı’nın kadrosunda; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Ali Seçkiner Alıcı, Arda Anarat, Ece Yüksel, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Onur Durmaz, Nilgün Türksever, Başak Gümülcinelioğlu, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş yer alıyor.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu Yargı dizisi, her Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

Ebru Şallı eleştirilere 'teve2 Magazin Masası'nda cevap verdiEbru Şallı'nın acı günü... teve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner'in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası'na, geçtiğimiz günlerde sabaha karşı babası Şükrü Şallı'yı kaybeden Ebru Şallı telefonla bağlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber