Cadde Yargı'da Yekta vuruldu! 'Ceylin beni affet'

Yargı'da Yekta vuruldu! 'Ceylin beni affet'

03.12.2023 - 23:59 | Son Güncellenme:

Pazar akşamları merak uyandıran hikayesiyle izleyicileri Kanal D'de ekran başına kilitleyen 'Yargı' dizisi, bir kez daha heyecanı zirveye taşıdı. Soluksuz izlenen 'Yargı'nın 74'üncü bölümü, çok konuşulan sahneleriyle sosyal medyaya da damga vurdu. İşte 'Yargı'nın aksiyon dolu son bölüm özeti...

Yargıda Yekta vuruldu Ceylin beni affet

MUSA CAN ÇAYAN- Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in paylaştığı, kadrosunda Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi isimlerin yer aldığı Yargı 74'üncü bölümüyle ekrana geldi.

Haberin Devamı

'YARGI' SON BÖLÜM 

Diziden öne çıkanlar şu şekilde: 

Yargıda Yekta vuruldu Ceylin beni affet

'TİLMEN HUKUK'TAKİ HERKES BENİM REHİNİM'

Okan, Ilgaz'la konuşmak istedi. Silahın namlusunu Yekta'ya doğrulttuğunu söyleyerek "Tilmen Hukuk'taki herkes benim rehinim, giriş çıkışları kapattım' dedi. Ilgaz'a 4 saat süre verdi ve bu kadar süre içerisinde Ilgaz, oğlu için uygun kalbi bulamazsa Tilmen Hukuk'taki tek tek öldürebileceğini söyledi.

'AFFETTİM, LÜTFEN ÖLME!' - İZLEMEK İÇİN TIKLA

'16'NCI SIRADAN 8'İNCİ SIRAYA YÜKSELMİŞ'

Okan'ın oğlu birkaç haftada nakil sırasında 16'dayken bir anda 8'inci sıraya yükselmiş.

Yargıda Yekta vuruldu Ceylin beni affet

HERKES PANİK HALİNDE

Metin Amir, başsavcı Nadide'yi arayarak durumu anlattı. Nadide panikle dışarı çıkarken Efe savcıyı gördü, durumu ona anlattı. Ekipler harekete geçerken Efe ve Nadide'de olay yerine geçmek için yola çıktı.

Haberin Devamı

Yargıda Yekta vuruldu Ceylin beni affet

KORKU OYUNU!- İZLEMEK İÇİN TIKLA

CEYLİN'İN KAN GRUBU AYNI

Okan, Yekta'yı rehin aldıktan sonra Ceylin'e kağıda kan grubunu yazmasını istedi. Ceylin kan grubunu yazdıktan sonra Okan, Yekta'dan vazgeçerek Ceylin'in uyumlu olduğunu ve onun işine yarayabileceğini söyledi.

Yargıda Yekta vuruldu Ceylin beni affet

CEYLİN'İN SÖZLERİ HERKESİ AĞLATTI

Ceylin, Mercan'a korkmaması için yaşanılanların bir oyun olduğunu söyledi. Ceylin gözyaşları içinde kızıyla konuşurken herkes duygu dolu anlar yaşadı. Ceylin şu ifadeleri kullandı: 

Mercan çok komik bir şey oldu biliyor musun? Bize içeride bir oyun ayarlamışlar. Bir adam var, o adam kızgını oynuyor. Elinde de bir silah var ama o silah acıtmıyor. Bizde onun elindeki rehinleri oynuyoruz. O nerde onu yapacağız, onu hiç kızdırmayacağız. Sonra baba gelecek ve bizi alacak. Böylece oyunu kazanmış olacağız.

Yargıda Yekta vuruldu Ceylin beni affet

OSMAN VE ÇINAR PARAYI TESLİM ETTİ

Osman ve Çınar evi sattığı parayla mal varlıkları üzerindeki hacizi kaldırdı. Parayı denkleştirdikten sonrada Cellat Kadir'e teslim etti. Kadir, parasını geri alsada bu süreçte yaşananların bedelini daha ödemediklerini söyleyerek Osman'dan akşam Yekta'yı alıp gelmesini istedi.

YEKTA, KENDİNİ AFFETTİRMEYE ÇALIŞIYOR!- İZLEMEK İÇİN TIKLA

METİN AMİR, CEM'İN YANINDA

Metin amir, Cem'in hastaneye transferi için Okan'ın evine gitti. Cem'in bilgilerini Ilgaz'a söylerken Metin amir, içeride rehin alınanlardan 5 kişinin kan grubunun da Cem'le uyumlu olduğu bilgisi ulaştı.

Yargıda Yekta vuruldu Ceylin beni affet

OKAN İZLENDİĞİNİ ANLADI

Ilgaz, Okan'la iletişime geçti. Keskin nişancıların çatıda hazır olduğunu anlayınca camları kapattı. Okan elinde iğneler ile herkesi tehdit ederken, Ilgaz elindekileri bırakması konusunda ısrarda bulundu. Ilgaz'ın elindekileri gördüğünü anlayan Okan, kameralardan kendinin de izlendiğini anladı.

Haberin Devamı

Yargıda Yekta vuruldu Ceylin beni affet

OKAN SAAT İLERLEDİKÇE SİNİRLENİYOR

Okan saat ilerledikçe oğlu için durumun kötüye gittiğini bilerek sinirleniyor, daha saldırgan bir hal alıyordu. Cem'e uygun kalp bulunamadı. Metin amir, Cem'in annesiyle konuştu ama fayda etmedi. Metin ne yapacağını bilmez bir şekilde dışarı çıkmıştı ki aynı kan grubunda, ölmek üzere olan birisi ambulansla hastaneye getirildi.

Yargıda Yekta vuruldu Ceylin beni affet

'NE OLUR KIZIM DA BURADA KALSIN'

Okan ofisteki rehinleri iki gruba ayırdı. Kan grubu uymayanlar farklı bir odaya geçti. Mercan yaşananların oyun olduğunu düşünsede artık dayanamıyordu. Yeşim'in durumu iğnenin etkisiyle kötüye gidiyordu. Ceylin bir annenin çaresizliği ile Okan'a 'Ne olur kızım da burada kalsın' diyerek Mercan'ın Yekta'ların yanında bulunmasını istedi. Okan'da Ceylin halini görünce karşı koyamayıp kabul etti.

CAN'I ARIYOR

Can'ın kardeşi bir süredir kardeşinden haber alamadığı için meraklanarak Osman'ın yanına geldi. Osman haberi olmadığını söyleyerek Can'ın kardeşini geçiştirdi.

Haberin Devamı

Yargıda Yekta vuruldu Ceylin beni affet

'O DA BİR BABANIN KIZI'

Ceylin dakikalar ilerledikçe Yeşim'in durumunun daha kötüye gitmesine sessiz kalamadı. Okan'a 'O da bir babanın kızı, onun da babacığım dediğim birisi var. Sen gerçekten cani bir insan mısın? Ona bir şey olması senin hiçbir işine yaramayacak' dedi. Okan buna karşı koyamayıp Yeşim için ilaç kullanma kararı aldı.

Yargıda Yekta vuruldu Ceylin beni affet

'ANNEMİ DE KURTAR'

Yekta ve Laçin'in çabaları sayesinde ekiplerle beraber Ilgaz, Mercan'ı kurtarabildi. Mercan kurtarıldıktan sonra Ilgaz'a 'Annemi'de kurtar' dedi. Mercan ilk defa burada Ceylin'e anne demiş oldu.

'KALP BULUNDU'

Hastaneye son anda yetiştirilen çocuğun durumu kritikti. Ölüm haberi alındıktan sonra ailesi organlarının bağışlanması konusunda isteksizdi. Metin amirin aileyle konuşması sonrasında çocuklarının bağışçı olması konusunda ikna oldular.

Yargıda Yekta vuruldu Ceylin beni affet

'OKAN, YEKTA'YI VURDU'

Sesleri duyan Okan, yan odaya geçti. Yekta ile Laçin'in hareket ettiğini görünce Mercan'ın nerede olduğunu sordu. Yekta, 'Aldılar şekerim' diyince Okan iki el ateş ederek Yekta'yı vurdu. Yekta'nın son sözleri 'Ceylin beni affet' oldu.

Haberin Devamı