Geri Dön

'Yargı'nın yeni bölüm tanıtımı yayınlandı

Kanal D’nin pazar akşamlarına damga vuran dizisi 'Yargı'nın dün akşam ekrana gelen yeni bölümünün final sahnesinde katilin ortaya çıkması büyük ses getirdi. Katilin kim olduğuna dair yürütülen tahminlerin her geçen gün arttığı dizide Engin’in, İnci’yi öldüren kişi olduğunun öğrenilmesi izleyicileri ekran başına kilitledi. Ay Yapım imzalı yapımın yeni bölüm tanıtımı da izleyiciyle buluştu.

Yayınlandığı günden bu yana hikayesi ve merak uyandıran unsurları ile beğeni toplayan Yargı dizisinin dün akşamki bölümünde merakla beklenen soru cevap buldu. Ceylin’in Yekta’nın evinde dikkatini çeken peçeteden yapılmış gemi, İnci’nin o gece o evde öldürüldüğü konusunda onu ikna etti. Bu durum, Ceylin’i Ilgaz’la bir plan yapmaya ve bu sayede İnci’nin katilini bulmaya itti. İnci’nin katilinin Engin çıkması ise sosyal medyada gündem oldu.

Seyircinin katili öğrendiği ‘Yargı’nın heyecan dolu bölümü, sosyal medyada da büyük ilgi gördü. Bu bölümün etiketi olan #KatilTuzağaDüştü ve #Yargı’yla beraber ‘Engin’, ‘Yekta’, ‘Ilgaz’ ve ‘Ceylin’ isimleri saatlerce TT listesinde kalırken diziye binlerce yorum yağdı.

Yargının yeni bölüm tanıtımı yayınlandı

YENİ BÖLÜM TANITIMI
Yargı’nın yeni bölüm tanıtımı, izleyiciyle buluştu. En yakın arkadaşı Engin’in kardeşinin katili olduğunu öğrenen Ceylin sinir krizi geçirirken, Ilgaz onu sakinleştirmek için elinden geleni yapıyor. Ceylin’i parmaklıklar ardında gördüğümüz anlar ise ‘Yargı’nın yeni bölümünde olacaklara dair merakı iyice artırıyor.

Yargı’nın kadrosunda; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Ali Seçkiner Alıcı, Arda Anarat, Ece Yüksel, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Onur Durmaz, Nilgün Türksever, Başak Gümülcinelioğlu, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş yer alıyor.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu Yargı dizisi, her pazar günü saat 20.00’de Kanal D’de.

Cinayetten yargılanan Tarkan’ın firari kuzeni Servet Tevetoğlu yakalandıEsenyurt’ta iş yerinde önce silah ile vurulan daha sonra ise dükkanı yakılarak hayatını kaybeden Ercan Gönülkırmaz’ın (28) ölümüne ilişkin yargılanan ve açık cezaevindeyken firar eden ünlü şarkıcı Tarkan’ının kuzeni Servet Tevetoğlu yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber