Geri Dön

Yasak Elma Cansu ölüyor mu? Cansu'yu oynayan Nilperi Şahinkaya diziden ayrılıyor mu?

Yasak Elma dizisi, yeni bölümleri ise sevenleri karşısına çıkmaya devam ediyor. İzleyenler Cansu ayrılıyor mu, ölecek mi sorularını yöneltmeye başladı. Cansu karakterine can veren Nilperi Şahinkaya, Yasak Elma'dan ayrılıyor mu?

Yasak Elma Cansu ölüyor mu? Cansu'yu oynayan Nilperi Şahinkaya diziden ayrılıyor mu?

Niperi Şahinkaya, FOX'un en çok izlenen dizisi Yasak Elma'da Cansu rolünü canlandırıyor. Ekrana gelen son bölümlerle birlikte Cansu karakterinde sona gelindiği öne sürüldü. Peki, Cansu ölüyor mu? İşte, detaylar...

YASAK ELMA CANSU ÖLÜYOR MU?

Başarılı dizi Yasak Elma'da yeni gelişmeler yaşanıyor. Birsen Altuntaş'ın haberine göre Cansu'ya hayat veren Nilperi Şahinkaya'nın oyuncu kadrosundan ayrılacağını belirtti. Habere göre; ''Yasak Elma dizisinin önümüzdeki hafta ekrana gelecek bölümünde bir ölü, bir de yaralı olacağı ortaya çıkmıştı. Dizide Cansu karakterine hayat veren Nilperi Şahinkaya'nın silahlı baskınının nasıl sonuçlanacağı merak konusu olmuştu. Son gelen yeni bilgilere göre güzel oyuncu fenomen diziye veda edecek. Nilperi Şahinkaya'nın canlandırdığı Cansu karakterinin yerine bir başka kadın karakterin gelip gelmeyeceği ise henüz belli değil.'' ifadeleri yer aldı. 

Magazin Haberleri Bülteni (24 Haziran 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet