Geri Dön

Yeşilçam beyazcamda canlanıyor

Adını rahmetli Müslüm Gürses’in ‘Hangimiz Sevmedik’ şarkısından alan Yeşilçam filmleri tadındaki dizi, özlenen komşuluk ilişkilerini ekrana taşıyor.

Yeşilçam beyazcamda canlanıyor

TRT ekranında önümüzdeki ay Yeşilçam tadında sıcak bir mahalle dizisi başlıyor. İsmini rahmetli Müslüm Gürses’in ‘Hangimiz Sevmedik’ şarkısından alan dizi, 15 Temmuz’da TRT 1 ekranına gelecek. Dizide Can Yaman, Selen Soyder, Altan Erkekli, Gül Onat, Cengiz Bozkurt, Veysel Diker ve Mehtap Bayri gibi usta oyuncular rol alıyor. Mahalle yaşamını, komşuluk ve sıcak aile ilişkilerini konu alan ‘Hangimiz Sevmedik’, Adile ve Münir’in 36 yıl önce bir yanlış anlama sonucu biten aşkını ve çekişmelerini Yeşilçam tadıyla ekrana yansıtacak. Yapımcılığını BSK Yapım’ın yaptığı, senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün’ün kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Metin Balekoğlu oturuyor.

Acun Ilıcalı'yı kızdıran iddia! "Vicdansızlar, vatan hainleri..."'Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler' çekimleri nedeniyle Dominik Cumhuriyeti'nde olan Acun Ilıcalı, katıldığı canlı yayında, "TV8'de yarışmacıların Kürtçe konuşmasına karşı" tarzında çıkan söylemlere tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber