Geri Dön

Yiğit Kirazcı'dan 'evlilik' sorusuna cevap!

Yargı'nın Ceylin'i Pınar Deniz ile 'Evlilik Hakkında Her Şey'in Yıldırım'ı Yiğit Kirazcı, 'Aşkın Kıyameti' adlı dizide birlikte rol aldıktan sonra aşk yaşamaya başlamıştı. Bir etkinlikte objektiflere yansıyan oyuncu çift, 'evlilik' sorusuyla karşılaştı.

Yiğit Kirazcı'dan 'evlilik' sorusuna cevap!

Kanal D dizisi 'Yargı'da rol alan Uğur Aslan, 'Afara Bir Arabesk Müzikali' ile sevenleriyle buluştu. Rol arkadaşını yalnız bırakmayan Pınar Deniz, müzikale kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Yiğit Kirazcı ile birlikte katıldı.

Son dönemde adlarından sıkça söz ettiren ikili, neşeli halleri dikkat çekerken, 'evlilik' sorusu karşısında kısa süreli şaşkınlık yaşadılar.

"BÖYLE ŞEYLER KONUŞACAK VAKİT DEĞİL"
'Evlilik Hakkında Her Şey' dizisinde rol alan Yiğit Kirazcı, "Diziden sonra evliliğe bakış açınız değişti mi?" sorusuna, "Diziden sonra değişmedi. Zaten evlilikle ilgili bir bakış açım var. Zaman her şeyi gösterir. Böyle şeyler konuşacak vakit değil şu anda. Hayat, bakalım" yanıtını verdi.

Yiğit Kirazcıdan evlilik sorusuna cevap

Soğuk havaya aldırış etmeyen Pelin Akil mayoyla kara atladıBir süredir TRT1 ekranlarında yayınlanan 'Barbaroslar' adlı dizide rol alan Pelin Akil, sosyal medyadaki mayoyla kara atlama akımına uydu. Mayo giyip evinin bahçesine çıkan iki çocuk annesi oyuncu, kendisi karların üzerine attı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber