CaddeYılmaz Erdoğan'dan 'İnci Taneleri' geliyor!

Yılmaz Erdoğan'dan 'İnci Taneleri' geliyor!

20.11.2023 - 14:00 | Son Güncellenme:

"Bu öykü insanları birbirine bağlayan pamuk ipliği üzerine. İnci ne kadar değerli, iplik o kadar ince..." Yılmaz Erdoğan'ın kaleminden böyle başlayan hikâye çok yakında 'İnci Taneleri' adıyla izleyici karşısına çıkacak. İki yıl boyunca özverili bir hazırlık sonucu ortaya çıkan İnci Taneleri, insanları birbirine bağlayan pamuk ipliği üzerine bir hikâyeyi seyirciyle buluşturacak.

Yılmaz Erdoğandan İnci Taneleri geliyor

İnci Taneleri ile yıllar sonra ekrana geri dönen Yılmaz Erdoğan, dizinin senaryosunu üstlenirken, aynı zamanda 'Azem Yücedağ' isimli karaktere hayat verecek.

Haberin Devamı

Yıllar sonra cezaevinden çıkan Azem Yücedağ, kaybettiklerini bulabilecek mi? Acılarla dolu geçmişi, taşıdığı büyük bir sır ve sırtında hayatın yüküyle umudun peşinden koşan Azem, kolyesinden kopmuş, dağılmış inci tanelerini tekrar toplayabilecek mi?

Yılmaz Erdoğandan İnci Taneleri geliyor

BKM Yapım imzalı İnci Taneleri dizisinin oyuncu kadrosunda; Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan gibi güçlü isimler yer alıyor.

Yılmaz Erdoğandan İnci Taneleri geliyor

Yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez'in oturduğu, insana dokunan hikayesiyle izleyiciyle buluşacak İnci Taneleri yakında Kanal D'de yayınlanacak.

Yılmaz Erdoğandan İnci Taneleri geliyor