Geri Dön

YouTube, Instagram'da Bilal Göregen'in videosunu paylaştı

2010 yılındaki 'Yetenek Sizsiniz' yarışması ile tanınan Bilal Göregen, bu kez de YouTube kanalına yüklediği videolarla ününü dünya çapına yayıyor.

YouTube, Instagram'da Bilal Göregen'in videosunu paylaştı

28 Aralık 2018’de YouTube’a yüklediği darbuka ile çalıp Otomania’nın levan Polkka şarkısını mırıldandığı videonun viral olmasıyla sosyal medyada fırtınalar estiren Bilal Göregen, 'cat vibing' akımını başlatmıştı.

Dünyanın en büyük video portalı YouTube da bu akıma seyirci kalmadı ve Bilal Göregen'in videosunu resmi Instagram hesabından paylaştı. Bu video, 600 binden fazla beğeni aldı.

YouTube, Instagramda Bilal Göregenin videosunu paylaştı

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber