Geri Dön

Yusuf Güney'den Şahan Gökbakar'a sert tepki: Elinizi taşın altına koysaydınız!

Oyuncu Şahan Gökbakar, intiharıyla Türkiye'yi yasa boğan Sibel Ünli hakkında yaptığı paylaşımla tepki çekti. Gökbakar'a gelen tepkilerden biri de şarkıcı Yusuf Güney'dendi. Şarkıcı, ünlü oyuncuya "Elinizi taşın altına koysaydınız!" diyerek sert çıktı.

Yusuf Güney'den Şahan Gökbakar'a sert tepki: Elinizi taşın altına koysaydınız!

İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde okuyan ve intihar eden Sibel Ünli hakkında Şahan Gökbakar'ın yaptığı paylaşım olay oldu. Oyuncu, genç kızın fotoğrafını paylaştığı kareye "...Çok üzgünüm Sibel, bu ülke seni yaşatamadı..." notunu yazdı.

Gökbakar'ın bu paylaşımına tepki yağarken, şarkıcı Yusuf Güney de oyuncuya sert çıktı.

Güney, "Öncelikle kardeşimize rahmet diliyorum mekanı cennet olsun. Bu utanç hepimizin; Sibel kardeşimiz gibi nicelerinin acısını yaşadık ama halk olarak komşumuz aç iken biz tok yaşar olduk! Şahan Bey, size gelince her durumda devletimize muhalif olup, hakaret edeceğinize siz ve sizin gibiler kazandığınız milyonlardan biraz da olsa, Sibel ve Sibel gibi ihtiyaç sahibi kardeşlerimize yardım da bulunsaydınız; elinizi taşın altına koysaydınız, her şeyi devletten beklemeseydiniz ne güzel olurdu! Daha düne kadar sinema yasasının çıkması için içeride kalan milyonlarca alacağınız için, el pençe divan olmuştunuz Cumhurbaşkanımız karşısında ki paylaştım fotoğraflarınızı çıkar ve menfaat tablosu gururla sunar!

'SOKAĞA İNİN HALKA KARIŞIN'

Alacağınızı aldınız, milyonlarca lirayı cebinize koydunuz tek bir ricanızla. Soruyorum, Ne ara kötü devlet oldu? Verip veriştiriyosunuz, siz ve sizin gibilerden ricam şudur; sokağa inin, halka karışın. Sosyal medyadan konuşmak, muhalif olmak; sizin gibi değerli sanatçılarımıza yakışmıyor; bunu yaparken de bazı arkadaşlar gibi yapılan hayr-ı 50 tane sayfadan paylaştırıp şov haline getirmeyin! Bu da diğer bir ricamdır son olarak; devletin eksikleri yetişemediği durumlar yetersiz kaldığı olaylar olabilir hatta alınan yanlış kararlar bile olabilir destek olup çözüm üretin üretelim; her defasında köstek olup muhalif olmayalım, bu hepimizin vatandaşlık görevidir saygılar..."

Yusuf Güneyden Şahan Gökbakara sert tepki: Elinizi taşın altına koysaydınız

Magazin Haberleri Bülteni (27 Kasım 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan haberleri...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet