Geri Dön

'Yüzleşme'nin üçüncü karakter tanıtımı yayınlandı

Kanal D'nin; yapımını T Company’nin, yapımcılığını Bülent Turgut’un üstlendiği yeni dizisi 'Yüzleşme’nin üçüncü karakter tanıtımı yayınlandı.

'Yüzleşme'nin üçüncü karakter tanıtımı yayınlandı

Senaryosunu Altuğ Küçük’ün İsa Yıldız ve Pelin Karamehmetoğlu ile birlikte yazdığı, yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak ve Burak Arlıel’in oturduğu 'Yüzleşme’ dizisinin kadrosunda birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Yüzleşme’nin merakla beklenen üçüncü tanıtımında, 'Ömer’in (Engin Öztürk), "Ben Ömer Aladağ. Senden kalanlara sahip çıkmaya, her şeyle ve herkesle yüzleşmeye dönüyorum, sen yoksun ya benim için hep bir kişi eksik bu kasaba" dediği tanıtım sosyal medyada çok konuşuldu.

'Yüzleşme' dizisi; Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yiğit Kirazcı, Zeynep Eronat, Yeşim Ceren Bozoğlu, Şerif Sezer, Mesut Akusta, Macit Koper, Durul Bazan, Gülsim Ali, Derda Yasir Yenal, Gözde Çığacı, Müfit Kayacan ve Yeşim Gül gibi usta oyuncular ile genç yıldızları buluşturuyor.

Çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile ünlü Kalender kasabasında geçen hikâyede; Masal ismindeki esrarengiz kadının kasabaya gelişi ile 15 yıldır saklanan büyük sırlar açığa çıkacak ve kasabada artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

'Yüzleşme' dizisi, yakında Kanal D’de!

Celil Nalçakan ile Seçil Gür aşk mı yaşıyor? İddialara yanıt geldiGeçtiğimiz aylarda kendisi gibi şarkıcı Serdar Ortaç'la ilişkisini noktalayan Seçil Gür'ün yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Gür'ün ünlü oyuncu Celil Nalçakan'a gönlünü kaptırdığı ileri sürülmüştü. Nalçakan, hakkındaki haberlere sosyal medya hesabından yayınladığı video ile yanıt verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber