Tanıtım

Tanıtım

Son dakika tanıtım haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan tanıtım gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan tanıtım haber sayfamızda...

Tanıtım

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 21.872 tanitim haberi bulunmuştur.
Yargı’dan etkileyici tanıtım! 'Çınar' namlunun ucunda
Yargı’dan etkileyici tanıtım! 'Çınar' namlunun ucundaKanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi ‘Yargı’nın merakla beklenen yeni bölümünden ilk tanıtım yayınlandı. Tanıtımda; Ilgaz ile Ceylin’in evlenmesi herkesi şaşırtırken, Çınar ile Zafer arasındaki boğuşmada kurşunun kime isabet ettiği yeni bölüme dair heyecanı arttırdı.
28.10.2021Magazin
Yargı’dan etkileyici tanıtım! 'Çınar' namlunun ucunda
Yargı’dan etkileyici tanıtım! 'Çınar' namlunun ucundaKanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi ‘Yargı’nın merakla beklenen yeni bölümünden ilk tanıtım yayınlandı. Tanıtımda; Ilgaz ile Ceylin’in evlenmesi herkesi şaşırtırken, Çınar ile Zafer arasındaki boğuşmada kurşunun kime isabet ettiği yeni bölüme dair heyecanı arttırdı.
28.10.2021Cadde
Değerleme sistemine düzenleme istiyorlar
Değerleme sistemine düzenleme istiyorlarTapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün ‘Yabancıların Taraf Olduğu İşlemlerde Düzenlenecek Değerleme Raporlarına İlişkin Usul ve Esaslar’ genelgesi kapsamında 20 Eylül 2021’de devreye giren TADEBİS - WEB TAPU sistemi üzerinden artık değerleme uzmanı anlaşmalı kurumlarca değil otomatik olarak atanıyor.
28.10.2021Ekonomi
Minikler, kile hayat verdi
Minikler, kile hayat verdiKuşadası Belediyesi, Kuşadası Altın Güvercin Kültür Sanat ve Tanıtım Vakfı (KUSAV) ile Mehmet Nuri Göçen Kültür Eğitim ve Sanat Vakfı işbirliğinde düzenlenen 2. Uluslararası Neopolis Heykel Sempozyumu devam ediyor.
27.10.2021Ege
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Benim yolum Türk’ün yoludur
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Benim yolum Türk’ün yoludurKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Gaziantep’te Hasan Kalyoncu Üniversitesi 2021-2022 Akademik Yılı Açılış ve Ödül Töreni'ne katıldı. Törende 'Geçmişten Günümüze Kıbrıs Türklerinin Ada’da Varoluş Mücadelesi' konulu konferans veren Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kıbrıs’ın Türkiye ile ayrılmaz bir bütün olduğunu söyleyerek, "Benim yolum Türk’ün yoludur, Türkiye ile birlikte yürüme yoludur" dedi.
27.10.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan 10 büyükelçinin açıklamasına tepki
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan 10 büyükelçinin açıklamasına tepkiCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, 10 büyükelçinin, tutuklu Osman Kavala ile ilgili açıklamalarına tepki göstererek, "Bu diplomatların dertleri gerçekten insan hakları ve demokrasi olsaydı İsrail'in hapishanelerinde yıllarca sorgusuz sualsiz tutulan Filistinli gazeteci, yazar ve siyasetçiler için iki kelam ederlerdi." dedi.
27.10.2021Siyaset
Bakan Kasapoğlu: Hedefimiz Türk futbolunu zirveye taşımak
Bakan Kasapoğlu: Hedefimiz Türk futbolunu zirveye taşımakGençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Uluslararası Futbol Ekonomi Forumu'na konuk oldu. Kasapoğlu, "Hedefimiz, Türk futbolunu bütün parametrelerde zirveye taşımaktır. Hepimiz, bütün paydaşlarla birlikte bir ekosistemin parçasıyız." dedi.
27.10.2021Futbol
Yabancılara yapılan konutların ortalama değeri temmuz-eylül döneminde 196 bin 37 dolara ulaştı.
Yabancılara yapılan konutların ortalama değeri temmuz-eylül döneminde 196 bin 37 dolara ulaştı. Gayrimenkul Yurt Dışı Tanıtım Derneği'nin (GİGDER) açıklamasına göre, dernek, AGS Global iş birliğiyle hazırladığı yabancıya konut satış endeksi GİGDEKS'in tanıtımını gerçekleştirdi.
27.10.2021Emlak
Bakan Kasapoğlu: Hedefimiz Türk futbolunu zirveye taşımak
Bakan Kasapoğlu: Hedefimiz Türk futbolunu zirveye taşımakGençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Uluslararası Futbol Ekonomi Forumu'na konuk oldu. Kasapoğlu, "Hedefimiz, Türk futbolunu bütün parametrelerde zirveye taşımaktır. Hepimiz, bütün paydaşlarla birlikte bir ekosistemin parçasıyız. Paydaşlarımızla, federasyonumuzla, spor kulüplerimizle, spor medyamızla, sponsor markalarla ve en büyük gücümüz olan taraftar organizasyonlarımızla birlikte, her daim el ele vererek, ortak ve akıllıca hareket ederek hayallerimizi bir bir gerçeğe dönüştüreceğiz" dedi.
27.10.2021Futbol
Türk tarım ürünlerinin ihraç pazarlarındaki kalite imajı korunacak
Türk tarım ürünlerinin ihraç pazarlarındaki kalite imajı korunacakTicari kalite denetimlerinin etkin şekilde yürütülmesiyle tarım ürünlerinin ihraç pazarlarındaki kalite imajı korunacak ve uluslararası kalite standartlarını karşılaması sağlanacak.
27.10.2021Ekonomi
BES'i çocuklar besledi
BES'i çocuklar beslediSigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu (SEDDK) Başkanı Türker Gürsoy, 18 yaşından küçüklerin Bireysel Emeklilik Sistemi'ne (BES) dahil edilmesinin, sektör için önemli bir itici güç oluşturduğunu belirterek, "18 yaşından küçük yaklaşık 86 bine yakın çocuğumuz BES'e dahil olurken, bu çocuklarımıza ait toplam fon büyüklüğü 85 milyon TL’ye yaklaşmış bulunuyor." dedi.
27.10.2021Ekonomi
Emine Erdoğan: Kütüphaneler, eğitimin ve okulların kalbi
Emine Erdoğan: Kütüphaneler, eğitimin ve okulların kalbiKütüphanesiz Okul Kalmayacak Projesi’nin tanıtım toplantısı Şehit Öğretmen Mehmet Ali Durak Ortaokulu’nda dün gerçekleştirildi.
27.10.2021Eğitim
Kütüphanesiz okul kalmayacak
Kütüphanesiz okul kalmayacakMEB ile Kültür ve Turizm Bakanlığı, okullarda kütüphane sayısını artırmak için harekete geçti. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, “2021 yılı sonuna kadar kütüphanesi olmayan okul kalmayacak. Mevcut kütüphaneler de yenilenmiş ve zenginleştirilmiş olacak” dedi. Proje, iki ayda, 57 bin 108 okulda tamamlanacak
27.10.2021Eğitim
Aras Bulut İynemli: Atatürk'ü canlandırmak büyük gurur!
Aras Bulut İynemli: Atatürk'ü canlandırmak büyük gurur!Aras Bulut İynemli, reklam yüzü markanın tanıtım lansmanında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde basına yansıyan "Yeni filminde Atatürk'ü oynayacak" haberlerini doğruladı. Çok heyecanlı olduğunu belirten İynemli, "Mustafa Kemal Atatürk'ü canlandırmak büyük bir gurur." dedi
26.10.2021Cadde
7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları: 7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Özgün Yayınları Cevapları 2021-2022
7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları: 7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Özgün Yayınları Cevapları 2021-2022Yeni eğitim öğretim yılının başlaması ile öğrenciler yoğun bir ders dönemine girdi. Eğitim öğretim hayatının önemli derslerinden birisi de Türkçe’dir. Türkçe kitaplarında birbirinden farklı konular ve etkinlikler yer almaktadır. 7. sınıf öğrencilerinin kendilerini geliştirmesi için bu etkinlikler genellikle ev ödevi olarak verilir. Kitaplardaki etkinlikler ve örnekler MEB kararı ile yıldan yıla farklılık göstermektedir. Öğrencinin dilsel becerilerini geliştirmeyi amaçlayan 7. sınıf Türkçe ders kitabı MEB ve Özgün Yayınları olarak ikiye ayrılıyor. 7. sınıf Türkçe ders kitabı Özgün Yayınları cevapları için “7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları 2021-2022” içeriğimize göz atabilirsiniz.
26.10.2021Eğitim
Emine Erdoğan, "Kütüphanesiz Okul Kalmayacak Projesi" Tanıtım  Toplantısı'nda konuştu
Emine Erdoğan, "Kütüphanesiz Okul Kalmayacak Projesi" Tanıtım Toplantısı'nda konuştuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, kütüphanelerin eğitimin ve okulların "kalbi" olduğuna dikkati çekerek, Kütüphanesiz Okul Kalmayacak Projesi'nin tüm okullarda bu kalbin güçlü bir şekilde atmasına vesile olacağını belirtti.
26.10.2021Gündem
İstanbul Ekonomi Zirvesi tanıtıldı
İstanbul Ekonomi Zirvesi tanıtıldıİstanbul Ekonomi Zirvesi Yönetim Kurulu Başkanı Kürşad Tüzmen, "Salgın sürecinde sağlık için yapılan kapanmalarda her ülke kendi tedbirini kendisi aldı. Ama iklim kapanmaları bütün ülkeleri birden etkileyecek hale gelecek. Her ne kadar emisyonda, karbondioksit salınımında, sera gazı salımında dünyada ülkelerin farklı yüzdeleri olsa da bu işten bütün ülkeler etkilenecek." dedi.
26.10.2021Ekonomi
Hiç tanıtılmadı ama yıllar önce gösterilmiş; İşte Apple Watch Pro
Hiç tanıtılmadı ama yıllar önce gösterilmiş; İşte Apple Watch ProApple akıllı saat tarafında başlatmış olduğu ‘Watch’ ürün gamını aslında sınırlı tutuyor. Sürekli yeni model çıkartmayan ve yüksek fiyat etiketiyle kullanıcılara sunulan akıllı saatlere aslında yıllar önce yeni bir üye ekleniyormuş ancak hiç tanıtılmadı.
26.10.2021Teknoloji
Bakan Ersoy 2023 itibarıyla 50 milyon turist hedeflediklerini söyledi
Bakan Ersoy 2023 itibarıyla 50 milyon turist hedeflediklerini söylediKültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Türkiye'nin 2023 yılına kadar 50 milyon turist çekmeyi ve turizm gelirlerini 50 milyar dolara çıkarmayı hedeflediğini söyledi.
25.10.2021Ekonomi
Redmi Smart Band Pro hakkında ilk bilgiler ortaya çıktı
Redmi Smart Band Pro hakkında ilk bilgiler ortaya çıktıAkıllı bileklik tarafında yeni bir model olarak karşımıza çıkan Redmi Smart Band Pro hakkında ilk detaylar belli oldu. Cihaz kısa bir süre içinde kullanıcıların karşısına çıkacak gibi görünüyor.
25.10.2021Teknoloji
TBMM Başkanı Şentop'tan 10 büyükelçi açıklaması
TBMM Başkanı Şentop'tan 10 büyükelçi açıklamasıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, 10 büyükelçinin tutuklu Osman Kavala'ya ilişkin açıklamasıyla ilgili, "TBMM'de bu büyükelçilerin konuşmuş olduğu davayla ilgili konuşamazken, anayasa bunu bize yasaklamışken, bizim milletvekillerimize yasaklamışken kalkıp yabancı ülkelerin büyükelçilerinin yargıya talimat verir bir şekilde 'derhal serbest bırakılmasının sağlanması' şeklinde bir ifadeyle bir bildiri kaleme almaları Türkiye'de iç işlerine çok açık ve çok terbiyesizce bir müdahaledir" dedi.
25.10.2021Siyaset
Yerli turistin önemi salgında daha çok anlaşıldı
Yerli turistin önemi salgında daha çok anlaşıldıYılbaşından bu yana 8 milyondan fazla yabancı turistin ziyaret ettiği Antalya, yerli misafir konusunda da en fazla tercih edilen kentler arasında yer alıyor.
25.10.2021Ekonomi
Bodrum’a can kattı!
Bodrum’a can kattı!Bu yıl rotasını orman yangınlarından etkilenen bölgelere çeviren The Bodrum Cup, beş günlük heyecan dolu yarış maratonunu tamamladı.
25.10.2021Ege
Instagram  açıklaması
Instagram açıklamasıABD'li oyuncu Zendaya, InStyle dergisinin kasım sayısına kapak oldu.
25.10.2021Cadde
Yerli ırklardan "Gerze Hacıkadı" tavuğu Antalya'da tanıtıldı
Yerli ırklardan "Gerze Hacıkadı" tavuğu Antalya'da tanıtıldıSinop Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salim Akbaş, etinin lezzetiyle öne çıkan Gerze Hacıkadı tavuğunun yüksek katma değerli ürün olarak lüks restoranlarda satışa sunulması için çalıştıklarını bildirdi.
23.10.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

yargıtanıtımegetürkiyeBakan Kasapoğlu

Tanıtım ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.