Geri Dön

Zeki Müren şarkıları Efeler halkını mest etti

Efeler Belediyesi, Zeki Müren'in 87'nci doğum yılı dolayısıyla konser düzenledi.

Zeki Müren şarkıları Efeler halkını mest etti

Efeler Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu tarafından düzenlenen konser Aydın İl Kültür Merkezi Dr. Hidayet Sayın Salonu'nda gerçekleştirildi.

Efeler halkının yoğun ilgi gösterdiği konserde Müren'in birbirinden değerli eserleri seslendirildi. Vatandaşların da koroya hep bir ağızdan eşlik ettiği konserde Sanat Güneşi Zeki Müren'in şarkıları kulakların pasını sildi.

Konser sonunda Zeki Müren ile bir anısını anlatan Efeler Belediyesi Başkan Vekili Halis Günday, Müren'i Taksim Gazinosu'nda dinleme şansına sahip olduğunu, koroyu dinlerken de o günlere gittiğini söyleyerek, Koro Şefi Nedim Tarımcıoğlu ve koro üyelerini tebrik etti. Tarımcıoğlu'na çiçek takdim eden Günday, Efeler halkına geceye katılımlarından dolayı da teşekkür etti.

5 Mart 2021 Magazin Haberleri Bülteniİngiltere ve Amerika'da evi olduğunu söyleyen Aleyna Tilki'nin üzerindeki marka kıyafetlerin toplamının 45 bin 200 TL olduğu öğrenildi.Ayrıldıkları iddia edilen müzisyen çift Fatma Turgut ile Can Baydar, mekanların kapanış saatiyle birlikte yemek sonrası Nişantaşı’ndaki bir kebapçıdan ayrılırken objektiflere takıldı.'İbrahim Selim ile Bu Gece'nin yeni bölümüne oyuncu Büşra Develi, samimi itiraflarıyla damgasını vurdu. Develi, herkesin görüntüsünden dolayı ondan zarafet beklediğini ama göründüğünün aksine içinde bir sokak çocuğu barındırdığını itiraf etti.Semra San, yeni single çalışması ‘Sefil’le, dört yıl aradan sonra müzikseverlerle buluştu. Geçtiğimiz ay sosyal medyadan Sinan Akçıl ve Mustafa Ceceli’yle fotoğraf paylaşıp, merak uyandıran San’a, Akçıl şarkıda düet yaparak eşlik etti. ‘Sefil’, bugün DMC etiketiyle dijital platformlardaki yerini aldı.Oktay Kaynarca, önceki akşam Bebek’te görüntülendi. Oyuncu, geçtiğimiz günlerde açılışı gerçekleşen Atlas Sineması ve İstanbul Sinema Müzesi’yle ilgili, “Çok önemli ve değerli bir iş yapılmış” dedi. Kaynarca, yapımı devam eden Atatürk Kültür Merkezi için, “Oranın bütün eleştirilere rağmen İstanbul’a yakışır ve önemli bir kültür merkezi olacağına inanıyorum” diye konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet