Geri Dön

Zeynep Demirel, 'Seksenler’ dizisinde

TRT 1 ekranlarında yayınlanan 'Seksenler' dizisine Fenerbahçeli eski kaleci Volkan Demirel'in eşiZeynep Demirel dahil oldu.

Zeynep Demirel, 'Seksenler’ dizisinde

 2009'da Miss Belçika güzellik yarışmasında birinci seçilenZeynep Demirel, eğitimini sinema televizyon alanında tamamladı. Nasıl bir karakterle izleyici karşısına çıkacağı bilinmeyen Demirel, 'Seksenler'^de ilk oyunculuk deneyimini yaşayacak.

İLK OYUNCULUK DENEYİMİ 
Oynayacağı karaktere çok sıkı bir şekilde hazırlanan Zeynep Demirel, ‘ Seksenler’i yakından takip ettiğini ve TRT 1 ekranlarında üstad oyuncularla birlikte kamera karşısına geçeceği için çok heyecanlı olduğunu söyledi.

 Yade ve Yeda adında iki kızı bulunan Demirel, pandemi döneminde sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olmuştu. Özellikle spor videolarıyla dikkatleri üzerine çeken eski modelin beş yüz binin üzerinde takipçisi bulunuyor.

Zeynep Demirel, Seksenler’ dizisinde

"SEKSENLER YENİLENECEK"
Dizinin senarist ve yapımcısı Birol Güven, Zeynep Demirel’in oynayacağı rol hakkında bilgi vermezken, ‘Seksenler’in yenilenerek yoluna devam edeceğini, Zeynep Demirel ve diziye katılacak olan yeni oyuncu arkadaşların diziye çok şeyler katacağını ekledi.

Magazin Haberleri Bülteni (11 Mayıs 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet