Geri Dön

Zeynep Kankonde takipçilerini yıllar öncesine götürdü

Zeynep Kankonde, Instagram hesabından gençlik yıllarına ait fotoğraflarını paylaştı. Ünlü oyuncunun paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Zeynep Kankonde takipçilerini yıllar öncesine götürdü

Şu sıralar 'Aşk Mantık İntikam' dizisinde 'Menekşe' karakterine hayat veren Zeynep Kankonde (41), sosyal medyada 25 yıl öncesine ait bir fotoğrafını yayınladı.

"25 YIL GEÇMİŞ ARADAN"
Aynı dizide eşini canlandıran Süleyman Atanısev ile okul arkadaşı olan Kankonde, "25 yıl geçmiş aradan, ama tiyatroya başlayalı da iki yıl olmuş. Sınıf arkadaşlarım ve Süleyman Atanısev yanımdakiler. Büyüdüğüm tiyatro ‘Eskişehir Tiyatora Kumpanyası’, büyüdüğüm insanlar. Umarım hepiniz çok iyisinizdir" notunu düştü.

Zeynep Kankonde takipçilerini yıllar öncesine götürdüSelin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber