Cadde Zirvenin tek hâkimi

Zirvenin tek hâkimi

10.02.2024 - 07:00 | Son Güncellenme:

Yılmaz Erdoğan’ın yazıp, başrolünde yer aldığı ‘İnci Taneleri’ reytinglerde rekor kırmaya devam ediyor. Dizinin özeti bile milyonlar tarafından izleniyor.

Zirvenin tek hâkimi

Kanal D’de ekrana gelen ‘İnci Taneleri’, yeni bölümüyle yine milyonları ekrana kilitledi. Proje, reytinglerde tüm kategorilerde birinci olurken, bölüm özetleri bile rekor kırdı. Yapımın yeni bölümü Total’de yüzde 10.23 reyting ve 23.41 izlenme payı, AB’de yüzde 13.19 reyting ve 31.53 izlenme payı, ABC1’de ise yüzde 13.02 reyting ve 28.78 izlenme payıyla yine zirvede yer aldı.

Haberin Devamı

Dizinin bölüm özeti ise AB ve ABC1’de ikinci oldu. Projenin özet görüntüleri AB’de yüzde 6.47 reyting ve 18.16 izlenme payı alırken, ABC1’de ise yüzde 7.15 reyting ve 18.12 izlenme payıyla büyük başarı elde etti. Dilber’in (Hazar Ergüçlü) sırrının ortaya çıktığı üçüncü bölümün sürprizi ise Yılmaz Erdoğan’ın ‘Hatıran Yeter’ şarkısını söylemesi oldu. Kanal D izleyicilerinin nefeslerini tuttuğu gecede, heyecan ve tansiyon hiç düşmedi.

Zirvenin tek hâkimi

Özeti bile rekor kırıyor

Sincanlı Erkal’ın, “Keskin bakışlı, yılan kavisli sivri dilli Dilber geliyor” anonsuyla sahneye davet ettiği Dilber’in, ‘Şeker Oğlan’ türküsü eşliğinde yaptığı dansı yine çok konuşuldu.