Geri Dön

Filli Boya’dan miniklere özel yarışma

Filli Boya, boya ustalarının çocuklarına özel “Evim ve Ailem” temalı bir resim yarışması düzenliyor. 16 Nisan itibarıyla başvuruları başlayan resim yarışmasına 3-6, 7-10 ve 10-15 yaş arası olmak üzere 3 farklı kategoride çocuklar katılabiliyor.

Filli Boya’dan miniklere özel yarışma

Jüri üyeleri tarafından her kategoriden seçilecek en iyi üç resim 6 Mayıs 2020 tarihinde açıklanacak ve kazanan çocuklar ödülün sahibi olacak. Kategorilerin her birinden 3 resim seçilerek her grubun birincisine 2 bin lira Boyner hediye çeki, ikincisi ve üçüncüsüne bin lira Boyner hediye çeki verilecek. Yarışma, hem çocukların yaratıcı yönlerini ortaya çıkarmak hem de evde kaldığımız bu dönemde çocuklar için keyifli aktiviteler yaratmak amacıyla hayata geçiriliyor. Yarışmaya başvurmak isteyenler 4 Mayıs’a kadar resimlerini www.filliboya.com/evimveailemplatformuna yükleyebilecekler. Detayları aynı adreste bulmak mümkün.

Dürbünle Van Gölü'nde canavar aradılarVan Gölü'nde cep telefonu kamerası görüntülerine yansıyan sırtı zikzaklı, hızlı hareket eden yaklaşık 15 metrelik cisim, gölde balıkçılık yapanların da dikkatini çekti. Balıkçılar, cep telefonu kamerasıyla görüntüleri çeken Züleyha Sona'yı da yanlarına alarak görüntülerin çekildiği bölgede dürbünle var olduğu iddia edilen canavarı aradı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber