Filli Boya

Filli Boya

Son dakika Filli Boya haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Filli Boya gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Filli Boya haber sayfamızda...

Filli Boya

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 215 filli boya haberi bulunmuştur.
“Mustafa Kemal Yolu” Filli Boya’nın destekleri ile Gelibolu’nun yeni rotası oldu
“Mustafa Kemal Yolu” Filli Boya’nın destekleri ile Gelibolu’nun yeni rotası oldu    Çanakkale Tarihi Alan’da kültürel mirasın ve yaşam alanlarının gelecek nesillere taşınması için “Zafere Selam” projesini yürüten Filli Boya, Cumhuriyet’in 100. Yılında Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı’nın yeni ziyaret rotası, Mustafa Kemal Yolu’nun destekçisi oldu.
26.10.2023 Gündem
Türkı̇ye'nı̇n 50 en etkin CMO’su
Türkı̇ye'nı̇n 50 en etkin CMO’su Pandemiyle birlikte akın eden teknolojik dönüşüm yapay zekanın da baskın rolüyle bambaşka bir boyut kazandı. Dijitalleşme görülmedik bir hızla ilerliyor, tüketici alışkanlıkları süratle değişiyor.
9.10.2023 Milliyet Executive
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CMO'su
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CMO'su Pandemiyle birlikte akın eden teknolojik dönüşüm yapay zekanın da baskın rolüyle bambaşka bir boyut kazandı. Dijitalleşme görülmedik bir hızla ilerliyor, tüketici alışkanlıkları süratle değişiyor. İş dünyasında bu büyük değişime ayak uydurmak için CMO'ların (Chief Marketing Officer - Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı) sorumluluğu artarken önlerinde bir fırsat penceresi de açılmış durumda...
12.10.2023 Milliyet Executive
Türkiye Tek Yürek
Türkiye Tek Yürek Türkiye’nin yüreğinde derin yaralar açan, son yüzyılın en büyük deprem felaketinin yaşandığı günlerde, televizyon kanalları yardım için ortak yayında bir araya geldi. Sekiz kanalın katıldığı yayında, saat 02.00 itibarıyla toplam 114 milyar 717 milyon 214 bin lira nakdi yardım toplanırken, 8 milyona yakın da SMS gönderildi
16.02.2023 Gündem
Türkiye Tek Yürek oldu! 115 milyar TL'yi aşan rekor bağışlar
Türkiye Tek Yürek oldu! 115 milyar TL'yi aşan rekor bağışlar Türkiye’nin yüreğinde derin yaralar açan, son yüzyılın en büyük deprem felaketinin yaşandığı günlerde, televizyon kanalları yardım için ortak yayında bir araya geldi. Sekiz kanalın katıldığı yayında 115 milyar 146 milyon 528 bin lirayı aşan nakdi yardım toplanırken, 9 milyonu aşan SMS gönderildi.
16.02.2023 Gündem
‘Türkiye’nin en itibarlı markaları’ ödüllendirildi
‘Türkiye’nin en itibarlı markaları’ ödüllendirildi Beykoz Üniversitesi ile İtibar Akademisi tarafından gıdadan akaryakıta bankacılıktan elektronik eşyaya kadar 40 kategoride Türkiye’nin en itibarlı şirketlerinin belirlendiği Türkiye İtibar Endeksi Araştırması’nın sonuçları açıklandı. Beykoz Üniversitesi ev sahipliğinde önceki gün düzenlenen törenle kazanan markalara ödülleri takdim edildi.
29.04.2022 Eğitim
Ruh dünyasından ilham alıyor
Ruh dünyasından ilham alıyor Arzum Onan, Filli Boya’nın ‘Haki Zamanı’ tanıtımına katıldı.
4.11.2021 Cadde
Grafiti çalışması
Grafiti çalışması Türkiye’nin önde gelen altı grafiti sanatçısı, İstanbul Havalimanı’nda uzunluğu yaklaşık 600 metrelik bir duvara Filli Boya ve İGA öncülüğünde çalışma yaptı.
3.06.2021 Cadde
Isı kaybı ölçüm ekibi yeniden yola çıkıyor!
Isı kaybı ölçüm ekibi yeniden yola çıkıyor! Geçen yıl 40’ın üzerinde şehri gezerek yaklaşık 50 bin binada termal kameralarla çekim yapan ve binaların ısı kayıplarını ücretsiz olarak tespit ederek onlara özel raporlar hazırlayan Filli Boya Isı Kaybı Ölçüm Ekipleri, tekrar yola çıkıyor. Uzman ekipler, projenin ikinci etabında Türkiye’nin tam 30 şehrini ziyaret ederek ısı kaybı ölçüm raporlarını bina sakinleri ile paylaşacaklar.
19.01.2021 Vitrin
Renkli tanıtım
Renkli tanıtım Filli Boya’nın yeni renk kartelası ‘En Sevilen Ferah Renkler’, Pelin Karahan’ın katılımıyla tanıtıldı.
1.10.2020 Cadde
Bakteri oluşumunu engelleyen boya
Bakteri oluşumunu engelleyen boya Filli Boya’nın iç cephe boyası AlpinaSilan W, bakteri oluşumunu engelleme özelliğiyle geldi. Sağlık Bakanlığı onaylı AlpinaSilan W, çocuk odaları, mutfak, banyo ve sağlık kuruluşları gibi yüksek nedeniyle bakteri oluşum tehlikesi olan yerlerde özellikle tercih edilip güvenle kullanılıyor.
25.06.2020 Ekonomi
Koronavirüse karşı ‘Filli’ destek geldi
Koronavirüse karşı ‘Filli’ destek geldi Filli Boya koronavirüsle mücadele kapsamında toplamda 16 milyon TL’lik destek paketini hayata geçirdiğini duyurdu.
4.05.2020 Ekonomi
Filli Boya’dan miniklere özel yarışma
Filli Boya’dan miniklere özel yarışma Filli Boya, boya ustalarının çocuklarına özel “Evim ve Ailem” temalı bir resim yarışması düzenliyor. 16 Nisan itibarıyla başvuruları başlayan resim yarışmasına 3-6, 7-10 ve 10-15 yaş arası olmak üzere 3 farklı kategoride çocuklar katılabiliyor.
26.04.2020 Pazar
Her telden  Seda Sayan
Her telden Seda Sayan Seda Sayan, Antalya’da Filli Boya’nın gecesinde sahne aldı.
21.02.2020 Cadde
Filli Boya Japon oldu
Filli Boya Japon oldu Filli Boya markasını da bünyesinde barındıran dekoratif boya ve yalıtım sistemleri şirketi Betek Boya, dünyanın en büyük dördüncü boya üreticisi Japon Nippon Paint’e satıldı.
27.04.2019 Ekonomi
Türk devi satıldı! İşte yeni sahibi...
Türk devi satıldı! İşte yeni sahibi... Japon Nippon, Filli Boya markasını da barındıran Betek Boya ve iştirak hisselerini satın alıyor; devir sözleşmesi imzalandı.
26.04.2019 Ekonomi
Dev boya firması satılıyor!
Dev boya firması satılıyor! Bünyesinde Filli Boya markasını da barındıran Betek Boya satılıyor. Şirketten yapılan açıklamada "İş birliklerini değerlendirmeye açığız" ifadesi kullanıldı.
23.11.2018 Ekonomi
Türkiye’nin en etkin 50 CMO’su açıklandı
Türkiye’nin en etkin 50 CMO’su açıklandı Türkiye’nin en etkin 50 CMO’su açıklandı. Fortune Türkiye ve DataExpert işbirliği ile yapılan araştırma sonuçlarına göre, Türkiye’nin en büyük şirketlerinin pazarlama koltuğunda kadınlar çoğunluğu ele geçirmiş durumda. Araştırmaya göre CMO’ların yüzde 51’i kadın.
2.11.2018 Ekonomi
Dijital reklama dev boykot
Dijital reklama dev boykot Türk firmaların ABD’li internet ve sosyal medya devleri Facebook, Youtube, Instagram ve Twitter’a reklam boykotu büyüyor. Bu ağlara Türkiye’den ciddi reklam geliri akıyor.
14.08.2018 Ekonomi
Ferdi Tayfur'un sağlık durumu nasıl?
Ferdi Tayfur'un sağlık durumu nasıl? Ferdi Tayfur sevenlerini üzdü. Zor günler geçiren Ferdi Tayfur'a böbrek yetmezliği teşhisi kondu. Arabeskin usta sanatçısı Ferdi Tayfur'un sevenleri ise hemen arayışa geçti. İşte Ferdi Tayfur'un sağlık durumu hakkında merak edilen bilgiler...
19.06.2018 Gündem
Yılmaz Vural kimdir? İşte çalıştırdığı takımlar...
Yılmaz Vural kimdir? İşte çalıştırdığı takımlar... Yılmaz Vural Beyaz Show'a katılıyor. Türkiye'nin en dikkat çeken teknik direktörlerden birisi olan Yılmaz Vural konuşmaları ve tavırlarıyla milyonların sevgisini kazandı. Peki Yılmaz Vural kimdir? İşte merak edilenler...
23.03.2018 Gündem
Cesur kadınların öyküsü
Cesur kadınların öyküsü Uluslararası bir prodüksiyona imza atan DasDas, The Guardian ve The Times gibi prestijli yayınlardan tam not alan, bugünün en evrensel sorununu mercek altına alarak yurt dışında pek çok ülkede sahnelenen bir oyun olan ‘Yakaranlar’ı seyircisiyle buluşturuyor.
8.03.2018 Gündem
CAPATECT ISI YALITIM SİSTEMLERİ İLE AYDA 400 TL’YE VARAN TASARRUF MÜMKÜN!
CAPATECT ISI YALITIM SİSTEMLERİ İLE AYDA 400 TL’YE VARAN TASARRUF MÜMKÜN! Filli Boya Capatect Isı Yalıtım Sistemleri, “Doğrusu” kampanyasıyla tüketicileri ısı kaçağını önlemeye davet ediyor.
5.01.2018 The Others
Yılmaz Vural kimdir?
Yılmaz Vural kimdir? Yılmaz Vural kimdir? Başarılı spor kariyeriyle dikkatleri üzerine toplayan Yılmaz Vural'ın kim olduğu nereli olduğu ve kaç yaşında olduğu herkes tarafından merak ediliyor. İşte Yılmaz Vural hakkında merak edilenler...
31.12.2017 Gündem
Devlet yurdu  yetmiyor özeller el  yakıyor
Devlet yurdu yetmiyor özeller el yakıyor Üniversitelilerin barınma sorunu bu yıl da sürüyor. Yaklaşık 600 bin öğrenci devlet yurtlarında kalacak. Geriye kalanların seçeneği, özel yurtlar ve kiralık evler. Bulunduğu şehir ve konumuna göre ev kiraları, 400 TL ile 3 bin TL aralığında. Özel yurtların aylık ücreti ise 270 TL’den başlıyor 6 bin TL’ye kadar çıkıyor
31.08.2017 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Filli Boya ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.