Geri Dön

4 Büyükler Salon Turnuvası Galatasaray Trabzonspor maç sonucu: 6-5

4 Büyükler Salon Turnuvası ile Tv8 ekranlarında eski futbolcular özdeşleştikleri takımlarla heyecanlı karşılaşmalar oynandı. Günün ilk maçında Beşiktaş ile Fenerbahçe 4-4 berabere kaldı. Günün diğer maçında ise Galatasaray Trabzonspor'u 6-5 mağlup etti.

4 Büyükler Salon Turnuvası Galatasaray Trabzonspor maç sonucu: 6-5

4 Büyükler Salon Turnuvası ile Tv8 ekranlarında eski futbolcular özdeşleştikleri takımlarla heyecanlı karşılaşmalar oynandı. Bugün oynan ve kıyasıya mücadele içinde geçen maçların detayları haberimizde..

Acun Ilıcalı'nın futbola olan düşkünlüğü yeni bir turnuvanın doğmasını sağladı. İşte 4 Büyükler Salon Turnuvası'nda ilk maçların sonuçları... 4 Büyükler Salon Turnuvası açılış maçında Galatasaray Fenerbahçe ile karşılaşmıştı.

İlk maçların sonuçları;

Galatasaray 6-5 Fenerbahçe

Beşiktaş 6-6 Trabzonspor

4 Ocak Pazartesi : Beşiktaş Fenerbahçe maç sonucu 4-4

4 Ocak Pazartesi : Galatasaray Trabzonspor maç sonucu 6-5

Turnuvaya katılan takım kadroları şunlar:
4 Büyükler Salon Turnuvası Galatasaray Trabzonspor maç sonucu: 6-5
Beşiktaş Takımı
Fevzi Tuncay, Ali Tandoğan, Alpay Özalan, Koray Avcı, Sertan Eser, Tayfur Havutçu, Tümer Metin, Ahmet Dursun, Oktay Derelioğlu, İlhan Mansız.
Fenerbahçe Takımı
Recep Biler, Ali Güneş, Burhan Saatçioğlu, Erhan Albayrak, Tarık Daşgün, Ceyhun Eriş, Celil Sağır, Yusuf Şimşek, Serhat Akın, Elvir Baliç.
Galatasaray Takımı
Kerem İnan, Ümit Davala, Ergün Penbe, Soner Tolungüç, Hasan Şaş, Evren Turhan, Ayhan Akman, Mustafa Kocabey, Ümit Karan, Hakan Ünsal.
Trabzonspor Takımı
Metin Aktaş, Emrah Eren, Çağdaş Atan, Hasan Üçüncü, Güngör Öztürk, Soner Boz, Erman Özgür, Yattara, Mehmet Yılmaz, Hami Mandıralı.
4 BÜYÜKLER SALON TURNUVASI DETAYLARI
4 Büyükler Salon Turnuvası’nda Türkiye’de futbolun devleri Trabzonspor, Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe yer alacak. 4 büyük kulübün kadrolarında eskiden bu takımlarda forma giymiş olan ünlü isimler yer alıyor.
4 Büyükler Salon Turnuvası’nda Beşiktaş’ın kadrosunda efsane golcüsü İlhan Mansız, eski kaptan Tayfur Havutçu, Tümer Metin ve daha önce Survivor kadrolarında da yer alan Ahmet Dursun gibi isimler var. Galatasaray’ın kadrosunda yine Survivor’da yarışmış bir isim olan Ümit Karan’ın yanı sıra efsane kadrodan Hakan Ünsal,Hasan Şaş ve Ümit Davala başlıca futbolcular olarak yer alıyor. Fenerbahçe’nin kadrosuna bakıldığında Serhat Akın,Yusuf Şimşek, Elvir Baliç ve Ali Güneş en çok göze çarpan isimler. Trabzonspor kadrosu ise tam anlamıyla efsaneleri bir araya getirdi. Bordo mavililerde tüm Türkiye’nin sempatisini kazanmış olan Yattara, bomba gibi şutlarıyla bilinen Hami Mandıralı, Mehmet Yılmaz ve Erman Özgür bulunuyor.
TV 8’de yayınlanacak olan 4 Büyükler Salon Turnuvası 2 Ocak Cumartesi günü saat 20.00’de başladı. Turnuva TV 8’de canlı olarak yayınlanacak. Sakarya Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak futbol şöleni tam 2 hafta sürecek. Futbolun unutulmayan isimlerinin yer aldığı turnuvanın sonunda 500.00 Bin TL büyük ödül bulunuyor. Bu ödül ihtiyaç sahibi olan eski futbolcular için kullanılacak.

Erol Bulut: "Basit bir pas hatasından gol yedik"

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet