Geri Dön

8 maçta 153 gol yediler

Türkiye Bayanlar Futbol Ligi ‘A' grubunda mücadele eden Lüleburgaz takımı gol yeme rekoruna doğru gidiyor

TÜRKİYE Bayanlar Futbol Ligi ‘A' grubunda mücadele eden Lüleburgaz Düvenciler Lisesi Futbol takımı çıktığı 8 maçta kalesinde 153 gol gören bayan futbol takımı, rakip fileleri sadece 5 golle havalandırabildi. Sahaya çıktığı 5 maçta hanesine hiç puan yazdıramayan takım grubu sonuncu olarak tamamladı. e grubu sonuncu olarak tamamladı.

Bu sezon ilk defa Bayanlar Futbol Ligi'ne katılan Düvenciler Lisesispor, çıktığı 8 maçta kalesinde 153 gol görürken, rakiplerine sadece 5 golle karşılık verebildi. 4 takımdan oluşan ‘A' grubunda mücadele eden Düvenciler Lisesispor, deplasmanlı olarak oynanan 8 maçın manın tamamında farklı sokorlarla sahadan yenik ayrıldı. İlk maçında İstanbul Ümraniye Mevlana Lisesi'ne 10- 0 ve 16- 1, Sakarya Güneşspor'a 19- 0 ve 14- 0, Kartalspor'a 22- 1 ve 20- 0, Zeytinburnuspor'a 33- 0 ve 19- 4 yenilerek puan alamayan takım ligi sonuncu olarak tamamlayabildi.

İlk defa bayanlar futbol ligine katıldıklarını belirten Düvenciler Lisesispor'un teknik sorumlusu Nihat Güder, “Türkiye Bayanlar Futbol Ligi'ne ilk kez katıldık. Bu lige katılmak da bizim için onurdur. ‘Şampiyon olacağız' diye lige katılmadık. Bizim amacımız kızlarımıza futbolu aşılamak ve onların spor yapmasını sağlamaktı. Maçlarımızda tecrübesizliğimizin kurbanı olduk.Bu sezonu böyle kapattık. Gelecek sezon için kadromuza daha tecrübeli sporcular katarak, mücadelemize devam edeceğiz” dedi.

Nestor El Maestro: "Geliştirmemiz gereken şeyler olduğunu düşünüyorum"
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber