Geri Dön

Abdurrahim Albayrak: 'Bizim bıraktığımız Galatasaray yok'

Galatasaray 2. Başkanı olarak 3 sezon görev yapan Abdurrahim Albayrak sessizliğini bozdu.

Abdurrahim Albayrak: 'Bizim bıraktığımız Galatasaray yok'

Twitter'da Can Tongo ve Harun Muslu'nun sohbet odasına katılıp önemli tespitlerde bulunan Albayrak şu ifadeleri kullandı;

"BİZİM BIRAKTIĞIMIZ GİBİ DEĞİL"

"Bir golle kaçırdığımız şampiyonluk sonrası nasıl bu hale geldik inanamıyorum. Çok üzgünüm. Bizim bıraktığımız Galatasaray maalesef ortada yok. Geçen sene çok eleştirildim ama Mustafa Cengiz'i yalnız bırakamazdım. Hiç unutmam, Mustafa Başkan ameliyattan sonra narkoz etkisindeyken 'Galatasaray'da bir sorun var mı?' diye sormuştu."

"İHRAÇ ETMEK İSTEDİLER"

"Bu kadar emek verdiğim yerden beni ihraç etmek için Disiplin Kurulu'na verdiler. Benim Galatasaray'a hâlâ borcum var. Ben Galatasaray'a aşığım. Galatasaray 2. Başkanı olarak geçen sene para bulmak için herkesi arıyordum. 150 bin dolar olan locayı sıcak para olsun diye 5 yıllığına kiraladım. Zengin Galatasaraylılar, kulüpten uzaklaşıyor."

"BİR ŞEY EKSİK"

"Burak Başkan bir şeyler yapmak istiyor, elinden geldiği kadar çabalıyor ama bir yerde bir şeyler eksik. Yönetimde olmasam da yönetime destek olmalıyız. Galatasaraylıyım diyen herkes Galatasaray'a el uzatmalı. Başka Galatasaray yok! Kasımpaşa karşılaşmasında da son sesimizle yine takımımızı destekleyeceğiz."

Abdurrahim Albayrak: Bizim bıraktığımız Galatasaray yok

Seren Ay Çetin ve Busenaz Çakıroğlu şampiyonluk sözlerini tuttular
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber