Adana Demirspor Adana Demirspor'da beklenmedik 2 ayrılık! Sözleşmeleri feshedilecek

Adana Demirspor'da beklenmedik 2 ayrılık! Sözleşmeleri feshedilecek

21.12.2023 - 07:00 | Son Güncellenme:

Süper Lig'de 6 maçtır kazanamayan Adana Demirspor için sürpriz bir iddia gündeme geldi. Mavi Şimşekler iki yıldız futbolcusuyla yollarını ayırmaya hazırlanıyor.

Adana Demirsporda beklenmedik 2 ayrılık Sözleşmeleri feshedilecek

Ligde son 6 maçtır kazanamayan ve ve 2 hafta önce teknik direktör Patrick Kluivert'la yollarını ayıran Mavi Şimşekler'de işler yolunda gitmiyor.

Haberin Devamı

SANCAK SAHİP ÇIKMIŞTI

Alınan kötü sonuçlar sonrası taraftarların da futbolcuları eleştirmesi gündem olmuştu. Başkan Murat Sancak dört gün önce son günlerde eleştiri oklarının hedefi haline gelen futbolcularıyla ilgili paylaşım yapmıştı.

'ADAM GİBİ ADAMLAR'

Younes Belhanda, Badou Ndiaye ve Emre Akbaba'ya sahip çıkan Murat Sancak, "Belhanda da Badou da Emre Akbaba da adam gibi adamlardır. Herkes kendi takımına baksın" ifadelerini kullanmıştı.

SÖZLEŞMELERİ FESHEDİLECEK

Ancak bugün ipler koptu. Ajansspor'un haberine göre; Adana ekibi, Younes Belhanda ve Badou Ndiaye ile yollarını ayırma kararı aldı! Haberde, Mavi-Lacivertliler'in önümüzdeki günlerde Belhanda ve Ndiaye'nin sözleşmesi karşılıklı anlaşılarak feshedeceği belirtildi.

Haberin Devamı

Belhanda'dan merak uyandıran paylaşım

Bu gelişmelerle birlikte Faslı yıldız Belhanda da kişisel sosyal medya hesabından merak uyandıran bir paylaşım yaptı. 33 yaşındaki futbolcu, kum saati emojili bir gönderi yayımladı.

Adana Demirsporda beklenmedik 2 ayrılık Sözleşmeleri feshedilecek