Geri Dön

Ahmet Nur Çebi kimdir, kaç yaşında? Beşiktaş'ın başkanı Ahmet Nur Çebi biyografisi

Beşiktaş'ta corona virüse yakalananlar arasında Beşiktaş başkanı Ahmet Nur Çebi'nin de olduğu açıklandı. Dün gerçekleştirilen corona virüs testlerinin sonuçlarının bugün belli olmasının ardından Beşiktaş'ta bir futbolcu ve 7 kulüp çalışanın corona virüs testi pozitif çıktı. Test sonucu pozitif çıkan isimler arasında Ahmet Nur Çebi'de yer alıyor. Peki Ahmet Nur Çebi kimdir?

Ahmet Nur Çebi kimdir, kaç yaşında? Beşiktaş'ın başkanı Ahmet Nur Çebi biyografisi

Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi'nin corona virüs testinin pozitif olduğu duyuruldu. Dün gerçekleştirilen corona virüs testlerinin sonuçları bugün içerisinde açıklandı. Beşiktaş Kulüp Doktoru tarafından yapılan açıklamaya da 1 futbolcu ve 7 kulüp çalışanı olmak üzere toplamda 8 kişinin corona virüs testinin pozitif çıktığı duyuruldu. Peki Ahmet Nur Çebi kimdir, kaç yaşında?

AHMET NUR ÇEBİ KİMDİR?

1959 Trabzon doğumlu olan Ahmet Nur Çebi, 1978 TED Karabük Kolejinde liseyi bitirerek, 1983 Marmara Üniversitesi Ekonomi Fakültesinden mezun oldu.

Kaptan Demir Çelik , Çebi Denizcilik, Nur Gemicilik, Çebi Enerji ve Martaş Liman Tesisleri Yönetim Kurulu Başkan ve Kaptan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevini yürütmektedir.
Türkiye Karabük Demir Çelik İşletmeleri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Haddeciler Derneği Başkanlığı yapmıştır. Halen Demir Çelik Üreticiler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi olarak Demir çelik sektörüne hizmet vermektedir.

Kurulmasında etkin olarak görev aldığı Çebi Derneğine ve Çebi Vakfına Başkanlık yapmıştır. Galata Spor ve Kartal Spor Kulüplerinde başkan ve başkan yardımcılığı görevlerini yürütmüş ve Karabük Spor 'a Yönetim danışmanlığı yapmıştır.

Bu arada armatörülük ile ilgili büyük bir yatırımlar yaptı.

Ahmet Nur Çebi , 1986 yılında Berna Çebi ile evlendi.Elgiz Nur (1988) , Mina nur (1993) , Yaşar Kaptan (1995) , adlarında 3 çocuğu vardır.

 

Corona virüse karşı terasa havuz kurdu

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber