Geri Dön

Ali Çalık: "Beni yetim bıraktın, nereye baksam onu görüyorum"

Ankara'da trafik kazası geçirerek hayatını kaybeden Konyasporlu futbolcu Ahmet Çalık için cenaze töreni düzenlendi. Cenaze namazı öncesi oğlunun tabutuna sarılan Ali Çalık, "Beni yetim bıraktın. Nereye baksam onu görüyorum" diyerek gözyaşı döktü.

Ali Çalık: "Beni yetim bıraktın, nereye baksam onu görüyorum"

Ankara'da trafik kazası geçirerek hayatını kaybeden Konyasporlu futbolcu Ahmet Çalık'ın cenazesi, Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopsinin ardından yakınlarınca teslim alınıp, Elmadağ ilçesine getirildi. Milli futbolcu için Elmadağ Sungur Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.

Cenazeye Çalık ailesi ve yakınlarının yanı sıra Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Konyaspor Kulübü Başkanı Fatih Özgökçen, Konyaspor ve Gençlerbirliği forması giyen futbolcular ile çok sayıda kişi katıldı. Çalık'ın tabutunun üzerine Türk bayrağı ve Konyaspor ile Galatasaray formaları koyuldu.

Cenaze namazı öncesi oğlunun tabutuna sarılan Ali Çalık, "Beni yetim bıraktın. Nereye baksam onu görüyorum" diyerek gözyaşı döktü.

Ahmet Çalık'ın cenazesi, ikindi vakti kılınan namazın ardından ilçedeki mezarlıkta toprağa verildi. 

Ali Çalık: Beni yetim bıraktın, nereye baksam onu görüyorum

Ali Çalık: Beni yetim bıraktın, nereye baksam onu görüyorum

Rıza Çalımbay: "Sözleşmem bitti ama kimseyle görüşmedim"
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber