Geri Dön

Ali Koç'a tepki! "Daha ne kadar rezil olacağız"

21 yıl sonra gelen Galatasaray yenilgisi sarı-lacivertli tribünleri çıldırttı; direkt Ali Koç’a yönelik sert bir tepki ortaya çıktı

Ali Koç'a tepki! "Daha ne kadar rezil olacağız"

SENAD OK

Ülker Stadı’nda protokol tribününün hemen önünde bulunan taraftarlar, doğrudan Fenerbahçe başkanını hedef aldı. Protesto ve küfürlere başlayan bazı sarı-lacivertliler; “Yeter artık daha ne kadar rezil olacağız. Bıktık artık sürekli borçlardan bahsetmenden” ifadelerini kullanınca ortalık karıştı

Galatasaray karşısında evinde derbiyi kaybeden ve 21 yıllık geleneği sona eren Fenerbahçe’de maç sonunda sıkıntılar yaşandı. Başkan Ali Koç’un protokol tribününden atlayıp taraftarlarla karşı karşıya gelmesi maçın önüne geçti.
Derbiye kötü başlayan sarı-lacivertliler, 90 dakika boyunca sarı-kırmızılı takımın baskısı altında mücadeleyi sürdürdü.
Kadıköy’de daha önce böyle bir duruma alışık olmayan taraftarlar, maç devam ederken bu durum karşısında gerildi. Hatta taraftarlar kendi aralarında kavga etmeye ve gerginlik yaşamaya başladı.
Küçük küçük kavgaların ardından Galatasaray’ın işi bitiren galibiyet golü geldi. Bu sefer tepki hemen arkalarındaki protokol tribününe yöneldi.
Taraftarlar, Başkan Ali Koç’u protesto etmeye başladı. Ülker Stadı’nın fiziki yapısı nedeniyle tribün ile protokolü tribünü çok yakın.
Bu yüzden doğrudan Başkan Ali Koç’a karşı ve kendisiyle yüz yüze gelecek kadar yakın mesafeden tepkiler, protestolar ve küfürler söz konusu oldu.

Araya girdiler
“Yeter artık daha ne kadar rezil olacağız. Bıktık artık sürekli borçlardan bahsetmenden” gibi tepkilerin ardından küfürlerin gelmesi Başkan Ali Koç’un da sabrını taşırdı ve protokolden aşağıya atlayarak taraftarlarla karşı karşıya geldi.
Daha sonra araya sağduyulu diğer taraftarlar girerek ortamı yatıştırmaya çalıştı. Bu arada Başkan Ali Koç’un kendi özel güvenlikleri de duruma müdahale etmek için gayret gösterdi.

Ali Koça tepki Daha ne kadar rezil olacağız

Eljif Elmas Napoli'de İlk Golünü Attı

Fatih Terim: "Her şeyi deneyeceğiz"
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet