Geri Dön

Arda'ya dev teklif...

İngilizler'in dev kulübü, G.Saray'la gemileri yakan Arda Turan'la görüşmek için Türkiye'ye gelirken, kaptan için önerilen ücret tam 12 milyon Euro...

Arda'ya dev teklif...

İngilizler'in dev kulübü, G.Saray'la gemileri yakan Arda Turan'la görüşmek için Türkiye'ye gelirken, kaptan için önerilen ücret tam 12 milyon Euro.

G.Saray Kaptanı Arda Turan’ın, Bursa maçı sonrası yaptığı açıklamalar gündeme bomba gibi düşmüştü. “Avrupa’da oynamak istiyorum. Herhalde taraftar da burada daha fazla faydalı olamayacağımı düşünüyor” diyerek sezon sonu sarı-kırmızılılardan ayrılabileceğinin sinyallerini veren genç yıldızın peşine Tottenham Hotspur düştü.

Premier Lig’de 1 maç eksiğine rağmen 4. sırada bulunan Tottenham, son 3 maçında alacağı sonuçlarla yerini korursa gelecek yıl Şampiyonlar Ligi’nde. Bu nedenle kadroyu güçlendirmek adına şimdiden çalışmalara başlayan Londra ekibinin ilk hedefi G.Saray’ın kaptanı..

HOCA İSTİYOR

Takımın 63 yaşındaki hocası Harry Redknapp’ın da istediği Arda’nın transferi için Hotspur’un futbolcu izleme komitesinin başında bulunan Ian Broomfield 10 gün önce İstanbul’a geldi. 23 yaşındaki yıldızla biraraya gelen İngiliz ekibinin yetkilisi, milli futbolcu için küçük çaplı bir servet ödemeye hazır olduklarını açıkladı.

Broomfield, Arda’yla yaptığı görüşmede milli yıldızın bonservisi için 12 milyon Euro’yu gözden çıkardıklarını söyledi. Şu ana kadar Arda’ya gelen en ciddi teklifi yapacak olan Tottenham, 10 gün içinde G.Saray’ın kapısını resmen çalacak. Bu transfer görüşmelerinde Giovani Dos Santos transferinde gelişen ilişkileri avantaj olarak gören Londra ekibi, Arda’yı yuvadan uçurmaya çalışacak.

PİNİ ZAHAVİ DE ARDA İÇİN DEVREYE GİRDİ

BU arada Santos’un menajeri Pini Zahavi de İstanbul’a geldi. Tottenham’la iyi ilişkileri bulunan Zahavi’nin Arda için devreye girip İngilizler’i ikna etmeye çalıştığı öğrenildi.

Marius Sumudica: Buraya küme düşme mücadelesi vermeye gelmedim
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber