Geri Dön

Atletizm pistinde evlilik teklifi

Paralimpik Oyunları, atletizm pisti üzerinde evlenme teklifine sahne oldu. Cape Verde’li atlet Keula Nidreia Pereira Semedo,200 metre yarışının ardından yarış rehberi tarafından evlilik teklifi aldı.

Atletizm pistinde evlilik teklifi

Paralimpik Oyunları, atletizm pisti üzerinde evlenme teklifine sahne oldu. Cape Verde’li atlet Keula Nidreia Pereira Semedo katıldığı 200 metre yarışının ardından yarış rehberi tarafından evlilik teklifi aldı.
32 yaşındaki deneyimli atlet sürpriz teklifi kabul etmesinin ardından kafiledeki diğer isimler tarafından alkışlarla tebrik edildi ve mutluluklarını birbirine sarılarak kutladı.
Tokyo’da ilk paralimpik oyunlarına katılan Semedo yaşanan gelişmenin ardından şimdi kendisinde bir kez daha oyunlara katılacak enerjiyi bulduğunu söyledi.

Hastanelik oldu
Tokyo 2020 Olimpiyatları ve Paralimpik Oyunları’nda yarışan ve yeni tip koronavirüse yakalanan bir sporcunun hastaneye kaldırıldığı bildirildi. Komite Sözcüsü Takaya Masanori, düzenlediği basın toplantısında, turnuva boyunca ilk kez bir sporcunun Kovid-19 nedeniyle hastaneye kaldırıldığını açıkladı. Oyunlara akredite kişilerden koronavirüse yakalananların sayısının 297’ye yükseldiği bildirildi.

Atletizm pistinde evlilik teklifi

Emine Seçkin bronzu kaçırdı
2020 Tokyo Paralimpik Oyunları badminton tek kadınlar WH2 kategorisinde Emine Seçkin, bronz madalya müsabakasını kaybetti. Yoyogi Ulusal Stat’ta oynanan üçüncülük maçında Emine, Japon rakibi Yuma Yamazaki’yle karşılaştı. İlk seti 21-16, ikinci seti de 21-8 kaybeden milli sporcu maçta 2-0 yenildi ve madalya alma şansını değerlendiremedi. 41 yaşındaki sporcu daha önce Dünya ve Avrupa şampiyonalarında birçok derece elde etmişti.

Tekvandoda kürsü çıkmadı
Tekvando K44 sınıfı kadınlar 58 kiloda Şeyma Emeksiz Bacaksız da madalya şansını yitirdi. Şeyma ikinci rauntta 36-2 gerideyken hakem kararıyla müsabakayı kaybetti.
Tekvando K44 sınıfı erkekler 75 kiloda Mehmet Yakut da Meksika’dan Luna’ya 23-2 yenildi. Milli okçular Sadık Savaş ve Yağmur Şengül, klasik yay karışık takım açık kategorisinin son 16 turunda elendi. Atıcılık karışık 50 metre tabancada (P4) milli sporcular Aysel Özgan, Ayşegül Pehlivanlar ve Murat Oğuz elendi.

Atletizm pistinde evlilik teklifi

Semih Saygıner, 3 Bant Dünya Kupası'nda şampiyon oldu
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber