Geri Dön

Avrupa Ligler Birliği Genel Kurulu, 28-29 Nisan'da İstanbul'da gerçekleşecek

Kulüpler Birliği'nin üyesi olduğu Avrupa Ligler Birliği Genel Kurulu, 28-29 Nisan'da İstanbul'da gerçekleşecek.

Avrupa Ligler Birliği Genel Kurulu, 28-29 Nisan'da İstanbul'da gerçekleşecek

Kurulda FIFA'nın Dünya Kupası'nı 2 senede bir yapmayı planlaması, Dünya Kulüpler Kupası ve UEFA’nın yeni finansal fair çalışması gibi bir çok konu masaya yatırılacak

Avrupa Futbol Ligleri başkanları ve diğer futbol paydaşlarının temsilcilerinin buluşacağı genel kurula katılacak olmaktan mutluluk duyduğunu belirten LaLiga Başkanı Javier Tebas, yerel liglerin çıkarlarını savunulacak olmasının önemine de değindi. Tebas ayrıca LaLiga olarak, Kulüpler Birliği Vakfı ile yakın temaslarını sürdürdüklerini dile getirdi.

Avrupa Ligler Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Claus Thomsen, genel kurulun İstanbul'da düzenlenecek olmasının heyecan verici olduğunu söyledi. Avrupa ve dünya futbolunun gündeminde olan konular üzerinde çalışacaklarını belirten Thomas, tüm paydaşların masada olması ve tüm futbol konularının birlikte tartışılmasının önemine de değindi.

Kulüpler Birliği Vakfı Genel Sekreteri Dr. Çağrı İlk, "Avrupa Futbol Ligleri başkanlarının ve diğer paydaşların temsilcilerinin buluşacağı genel kurulu İstanbul'da organize etmekten mutluluk duyuyoruz." dedi.

Avrupa Ligler Birliği Genel Kurulu, 28-29 Nisanda İstanbulda gerçekleşecek

Felipe Melo, kazandığı Libertadores kupalarıyla uyudu
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber