Geri Dön

Babalara armağan

Organizasyonda oynadığı 8 maçta sadece 5 set vererek namağlup zirveye çıkan Filenin Efeleri bu başarıyı babalara armağan etti. Milli voleybolcular, “Bizi destekleyen ailelerimize, günün özelinde de babalarımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

Babalara armağan

CEV Avrupa Altın Ligi’nde üst üste ikinci kez namağlup şampiyon olan A Milli Erkek Voleybol Takımı’nda oyuncular, bu başarıyı tüm babalara armağan etti.
Turnuvaya damga vuran Adis Lagumdzija, “Babalar Günü gibi anlamlı ve güzel bir günde şampiyon olduğumuz için mutlu ve gururluyum. Turnuvada ‘En değerli oyuncu’ seçilmek de ayrıca gurur verici. Kardeşimle birlikte milli takım forması giydiğimiz bu turnuvanın yeri bende hep ayrı olacak. Şampiyonluğumuz, üzerimizde emekleri olan tüm babalarımıza armağan olsun” dedi.

Burak Güngör ise “Bir baba olarak Babalar Günü’nde şampiyon olduğumuz için mutluyum. Elimizden gelenin en iyisini çocuklarımız ve geleceğimiz için yapmaya çalışıyoruz. Umuyorum ki bu şampiyonluk da gelecek kuşaklar için yol gösterecek ve erkek voleybolu ülkemizde daha da ilerleyecek” değerlendirmesinde bulundu.

“Avrupa Altın Ligi’nde namağlup şampiyon olduğumuz için çok mutluyum” diyen Yiğit Gülmezoğlu, “Her geçen gün yaptıklarımızın üzerine bir şeyler katacağımıza ve başarılarımıza yenilerini ekleyeceğimize inanıyorum. Her zaman, her koşulda bizi destekleyen ailelerimize, bugünün özelinde de tüm babalarımıza teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız” diye konuştu.

Murat Yenipazar ise, “Üst üste 2. kez Avrupa Altın Ligi şampiyonu olduğumuz için mutluyuz. Yakaladığımız bu ivmeyi korumayı ve daha da ileriye gitmeyi istiyoruz. Bunun için de çok çalışıyoruz. Bize inanan, kalbi bizimle atan, bizi destekleyen herkese çok teşekkür ederiz. Bugünün anlam ve önemiyle babalarımızın günü de kutlu olsun” sözleriyle mutluluğunu dile getirdi.

Babalara armağan

Adana Demirspor'da yeni transfer Mario Balotelli, Adana'ya geldi
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet