Geri Dön

Bakan Kasapoğlu: ‘Çalışmalarımız devam edecek’

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Edirne’de Atatürk Stadyumu ve yapılacak yarı olimpik yüzme havuzu alanında incelemelerde bulundu.

Bakan Kasapoğlu: ‘Çalışmalarımız devam edecek’

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Edirne’nin Keşan ilçesinde yenilenecek Atatürk Stadyumu ve yapılacak yarı olimpik yüzme havuzu alanında incelemelerde bulunurken, amatör spor kulübü başkanlarıyla bir araya geldi.
Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Bakan Kasapoğlu’na tesisleri gezdirerek, Atatürk Stadyumu’yla ilgili hazırlanan proje hakkında bilgi verdi. Kasapoğlu ve beraberindekiler ardından yarı olimpik yüzme havuzu alanını incelerken, Keşan Gençlik Merkezi’ni ziyaret etti. Sporcu envanterini geliştirmek ve sporun tabana yayılması için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Kasapoğlu, “40 yıllık Keşan stadını daha güzel bir şekle dönüştürüyoruz. Ayrı bir havuz yapılacak. Bakanlık olarak ‘yüzme bilmeyen kalmasın’ diyoruz. Hem halkımızın yüzmeye erişimi hem de geleceğin şampiyonlarını yetiştirmek açısından Keşan havuzu halkımıza hayırlı olsun” diye konuştu. Keşan’dan, Tekirdağ’a geçen Bakan Kasapoğlu, önce 1500 kişilik yurt projesi ve 750 Kişilik Günebakan Yurdu’nda incelemelerde bulundu, ardından da gençlerle bir süre sohbet etti.

Yenge tatilin tadını çıkarıyor! Zeynep Sever...YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber