Geri Dön

Bakan Kasapoğlu: ‘Gençlik hareketini başlattık’

Van’da çeşitli incelemelerde ve ziyaretlerde bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Burada gençlik hareketi başlattık. Gençlerimizden ve özellikle kadınlardan isteğim, tesislerimizi kullanmaları. Buralar sizlerle güzel” dedi

Bakan Kasapoğlu: ‘Gençlik hareketini başlattık’

Çeşitli programlara katılmak ve incelemelerde bulunmak üzere Van’a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Van’da bir gençlik hareketi başlattıklarını belirtti.
Bakan Kasapoğlu, “Gençlik merkezleri ve tesislerimizle inşallah önemli bir aşamayı hep birlikte yukarılara taşıyacağız. Bir, beraber ve kardeş olduğumuz müddetçe önümüzde hiçbir engel olamayacak” dedi. Kente önemli yatırımlar yaptıklarını, birçok projeyi hayata geçirdiklerini belirten Kasapoğlu, “Van’ın hem gençlerinin yeteneği, potansiyeli hem sportif anlamdaki potansiyeli çok güçlü. İnşallah buradan nice şampiyonları, alanında uzman, başarılı nice gençleri yine el birliğiyle geliştireceğiz” diye konuştu.

‘Tuzağa düşmeyelim’
Van’da bundan sonra gençlik merkezi ve spor salonu bulunmayan ilçenin kalmayacağını aktaran Kasapoğlu, şöyle devam etti: “Vanlılardan, gençlerimizden ve özellikle kadınlardan isteğim, buraları kullanmaları. Bu tesisler sizlerle güzel. Birilerinin algı operasyonlarına, hilelerine, tuzaklarına rağmen bizim yürüyüşümüz devam edecek. İnşallah Van, 2023’te de, 2024’te de öncü şehir olarak gençleriyle, kadınlarıyla o güçlü sedasını tüm dünyaya haykıracak. Bu milletin iyi niyetini, temiz oylarını istismar edenlere haykıracak.”

Şarkı söyledi
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile eşi Betül Kasapoğlu, Tuşba Gençlik Merkezi’ni ziyaret ederek, gençlerle bir araya geldi. Basına kapalı devam eden buluşma sonrası Bakan Kasapoğlu ile beraberindekiler, Gençlik Merkezi’ndeki müzik grubunun söylediği şarkıları dinleyip, eşlik etti.

Bakan Kasapoğlu: ‘Gençlik hareketini başlattık’

Beşiktaş'tan maç günü paylaşımı!
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet