Geri Dön

Bank Asya'da kim kimi aldı?

Bu takımlar içinde 19 futbolcu alan Karşıyaka en fazla oyuncu transfer eden takım oldu. İşte tüm takımlar ve yeni transferleri


Ligdeki ekiplerin çoğu transfer döneminde kadrolarına bir çok oyuncuyu dahil etti. Bu takımlar içinde 19 futbolcu alan Karşıyaka en fazla oyuncu transfer eden takım olurken, İzmir temsilcisini 18'er transfer yapan TKİ Tavşanlı Linyitspor ile Kayseri Erciyesspor ile 17 oyuncuyu kadrosuna dahil eden Çaykur Rizespor izledi.

Ligde transfer yasağı bulunan Konyaspor'un yanı sıra Giresunspor ve Sakaryaspor da maddi sebeplerden dolayı transfer yapamadı.

Bank Asya 1. Lig'de birinci transfer döneminde takımların kadrolarına kattıkları yeni isimler şöyle:

Adanaspor (5): Adnan Güngör (Konyaspor), Ayhan Tuna Üzümcü (Medical Park Antalyaspor), Berk Neziroğulları (Galatasaray), Onur Akbay (Konya Torku Şekerspor), Volkan Kürşat Bekiroğlu (Adana Demirspor)


Akhisar Belediyespor (13): Alican Candemir (Ankaragücü), Emrah Eren (Denizlispor), Emrah Tuncel (Tarsus İdmanyurdu), Fatih Kara (Balıkesirspor), Gideon Adinoy Sani (İzmirspor), İsmail Özeren (Adanaspor), Kürşat Duymuş (Orduspor), Levent Kartop (Denizlispor), Oğuz Dağlaroğlu (TKİ Tavşanlı Linyitspor), Osman Bozkurt (Karşıyaka), Sertan Vardar (Çaykur Rizespor), Şehmus Özer (Mersin İdmanyurdu), Uğur Demirok (Galatasaray)


Birinci transfer döneminin sona ermesiyle birlikte Bank Asya 1. Lig ekipleri, yeni sezon için kadrolarını oluşturdu.

Boluspor (15): Burak Öğür (Sancaktepe Belediyespor), Cafercan Aksu (Konya Torku Şekerspor), Erkam Reşmen (Beşiktaş-kiralık), Emre Toraman (Kayseri Erciyesspor), Eser Altın (Mersin İdmanyurdu), Hakan Arslan (Oyak Renaultspor), Koffi Kouame Eugene (Lefke Türkspor), Muhammet Sercan Türkeri (Eyüpspor), Onur Bektaş (TKİ Tavşanlı Linyitspor), Onur Türk (Kocaelispor), Orhan Ak (Bucaspor), Ümit Tütünci (Kayseri Erciyesspor), Vedat Budak (Diyarbakırspor), Veli Kızılkaya (Kayseri Erciyesspor), Veysel Cihan (Medical Park Antalyaspor)


Bucaspor (10): Alparslan Erdem (Gençlerbirliği), Aykut Çeviker (Gençlerbirliği), Bulut Basmaz (Manisaspor), Efe Halil Özarslan (Gençlerbirliği-kiralık), Emre Güral (Elversberg-Almanya), Erdal Çelik (Rot Weiss Ahlen-Almanya), Fahri Akyol (Medical Park Antalyaspor), Faruk Atalay (Kızılcahamamspor), Kıvanç Dağ (Mersin İdmanyurdu), Onur Çubukçu (Adana Demirspor)


Çaykur Rizespor (17): Aytek Aşıkoğlu (Kayseri Erciyesspor), Caner Öztel (Galatasaray), Cenk Ahmet Alkılıç (Altay), Cumali Bişi (Beşiktaş-kiralık), Cumhur Yılmaztürk (Galatasaray), Engin Aktürk (Kardemir Karabükspor), Erkan Kaş (Beşiktaş-kiralık), Gökhan Öztürk (Gaziantepspor-kiralık), Hair Zeqiri (Flamurtari-Arnavutluk), Hasan Kılıç (Araklıspor), Mehmet Ali Tunç (Giresunspor), Murat Hacıoğlu (Altay), Osman Fırat (Gaziantep B.B.), Ousman Jallow (Brondby-Danimarka), Serhat Akyüz (İstanbul Büyükşehir Belediyespor), Severin Brice Bikoko (Kayseri Erciyesspor), Sezer Özmen (Beşiktaş-kiralık)


Denizlispor (16): Alim Koyun (Mardinspor), Burak Akyıldız (Akhisar Belediyespor), Ercan Ünal (Çaykur Rizespor), Eric Odhiambo (İngiltere), Eser Yağmur (Kayseri Erciyesspor), Furkan Şeker (Beşiktaş-kiralık), Gerard Bi Goua Gohou (Fildişi Sahili), Hüzeyfe Doğan (Almanya), İsmail Şahmalı (Tarsus İdmanyurdu), Kemal Aslan (Adanaspor), Kenan Şahin (Almanya), Koray Çölgeçen (Bucaspor), Mohamed Sacko (Gine), Murat Önür (Boluspor), Ragıp Başdağ (Bucaspor), Veli Acar (Konyaspor)


Elazığspor (14): Ahmet Görkem Görk (Adanaspor), Akın İsmail Köroğlu (Ispartaspor), Alaattin Tosun (Şanlıurfaspor), Burak Akdiş (Boluspor), Caner Bulut (Eyüpspor), Ferdi Başoda (Giresunspor), İbrahim Eren Akduman (Batman Petrolspor), Kemal Canlı (Gaziantepspor), Köksal Yedek (Kayseri Erciyesspor), Ömer Cuğ (BUGSAŞ Spor), Sezai Demircan (Ofspor), Sinan Özkan (Tokatspor), Yavuz Eraydın (Kayseri Erciyesspor), Yusuf Kurtuluş (Kayseri Erciyesspor)


Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (11): Ahmet Üçgün (Kahramanmaraşspor), Ercan Çapar (Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor), Gökhan Çalışır (Beşiktaş), Hanefi Armut (Kahramanmaraşspor), Mithat Yaşar (Çaykur Rizespor), Samet Kumbaşı (Kahramanmaraşspor), Uğur Işıkal (Göztepe), Ümit Can Batman (Tokatspor), Vahap Işık (Giresunspor), Volkan Hazır (Afyonkarahisarspor), Volkan Yılmaz (Diyarbakırspor)


Göztepe (15): Aydın Karabulut (Kardemir Karabükspor), Bismark Idan (Berekum Chelsea), Bradley Allan Grobler (Platinum Stars), Bülent Bal (Kardemir Karabükspor), Emre Öztürk (Sandhausen-Almanya), Evren Kürkçü (Çaykur Rizespor), Fuat Onur (Mersin İdmanyurdu), Gürhan Gürsoy (BUGSAŞ Spor), Korhan Öztürk (Kasımpaşa), Ömer Ateş (Boluspor), Samet Albayrak (Adana Demirspor), Şamil Ünal (İskenderun D.Ç.), Ulaç Çağlayan (Körfez Spor), Yasin Avcı (Kardemir Karabükspor), Yüksel Kayaalp (Altay)


İstanbul Güngörenspor (13): Benjamin Boateng (Real Tamale United-Gana), Egemen Gençalp (Pendikspor), Hakan Albayrak (Gaziantep B.B.), Kürşat Ergun Aydın (Diyarbakırspor), Mahmud Selim İmamoğlu (First Vienna-Avusturya), Mehmet Uğur Tülümen (Gaziantep B.B.), Mustafa Tuna Kaya (Mersin İdmanyurdu), Obed Owusu Ampong (Gana), Sinan Ayar (Samsunspor), Turgay Koyuncu (İskenderun D.Ç.), Tunç Murat Behram (Mersin İdmanyurdu-kiralık), Veysel Kılıç (Mersin İdmanyurdu), Zafer Şakar (Gaziantep B.B.)


Karşıyaka (19): Ahmet Burak Solakel (Denizlispor), Akeem Oriyomi Agbetu (Sivasspor), Azizullo Mahmudov (Özbekistan), Bülent Ataman (Kardemir Karabükspor), Dominic Adiyiah (Milan-kiralık), Erhan Şentürk (Galatasaray-kiralık), Faik Mintaş (Gençlerbirliği), Ferdi Elmas (Kardemir Karabükspor), Karim Izrailov (Kırgızistan), Murat Akyüz (Denizlispor), Murat Sözgelmez (Sivasspor), Özgür Bayer (Boluspor), Özgür Can Özcan (Adanaspor), Özgür Volkan Yıldırım (Kayseri Erciyesspor), Serdar Eylik (Galatasaray-kiralık), Şaban Genişyürek (Çorumspor), Tuncay Süren (Manisaspor-kiralık), Turgay Gölbaşı (Samsunspor), Ufukhan Bayraktar (Altay)


Kartalspor (11): Adem Sarı (Eskişehirspor-kiralık), Ahmet Gökhan Güney (Boluspor), Boucabar Fofana (Papua Yeni Gine), Deyvison Denilson De Sousa Bessas (America Mineiro-Brezilya), Emrullah Güvenç (FC Oss-Hollanda), Hamza Gezmiş (Şanlıurfaspor), Mehmet Ayaz (Orduspor), Olgay Coşkun (Karşıyaka), Ufuk Ayvalı (Pazarspor), Volkan Ekici (Beşiktaş-kiralık), Yener Demirci (BUGSAŞ Spor)


Kasımpaşa (6): Abdulhamit Yıldız (Gençlerbirliği), Ali Bilgin (Kayserispor), Alpaslan Kartal (Samsunspor), Atilla Yıldırım (Almanya), Cenk İşler (Bucaspor), Hüseyin Yoğurtçu (Mersin İdmanyurdu)


Kayseri Erciyesspor (18): Alican Tez (Ünyespor), Amit Guluzade (Azerbaycan), Cemal Taşlı (Çorumspor), Cemil Adıcan (TKİ Tavşanlı Linyitspor), Cenk Cengiz (Fethiyespor) Davut Babur (TKİ Tavşanlı Linyitspor) Doğukan Genç (Fenerbahçe) Enver Işık (Bandırmaspor) Ferhat Odabaşı (Boluspor), Gökhan Kaba (İstanbul B.B.), Hassan Mawanda Wasswa (Kardemir Karabükspor), Mehmet Bezircioğlu (Kayserispor), Metin Tuğlu (Adana Demirspor), Özcan Polat (Gaziantepspor), Serkan Atak (Çaykur Rizespor), Sertaç Eren (Hatayspor), Sofiane Hanni (Nantes-Fransa), Vilim Posinkovic (Lucko-Hırvatistan)


TKİ Tavşanlı Linyitspor (18): Abdullah Eryılmaz (Beşiktaş), Emre Balak (Gençlerbirliği), Fatih Kaldan (Altınordu), Ferhat Çulcuoğlu (Göztepe), Fevzi Tuncay (Giresunspor), İbrahim Yavuz (Kayseri Erciyesspor), Kazeem Ahmed (IL Hodd-Norveç), Kingsley Olajuyigbe Taiwo Nwankwo (Nijerya), Mesut Saray (Dardanelspor), Metehan Andaç Özlü (Kırıkkalespor), Murat Özavcı (Dardanelspor), Sefa Durmuş (Gümüşhanespor), Semavi Özgür (Çaykur Rizespor), Serkan Özsoy (Adana Demirspor), Souhalio Toure (Lille-Fransa), Şener Aşkaroğlu (Manisaspor), Ulaş Güler (Gençlerbirliği), Vahdet Kılkışlılar (Denizlispor)

Fuat Çapa: Oynadığımız oyunun karşılığı bu olmamalıydı



YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber