İspanya La Liga Barcelona'da Xavi'nin Arda Güler pişmanlığı! El Clasico'da Ancelotti'ye bizzat söyledi

Barcelona'da Xavi'nin Arda Güler pişmanlığı! El Clasico'da Ancelotti'ye bizzat söyledi

23.04.2024 - 11:38 | Son Güncellenme:

Geçtiğimiz günlerde Real Madrid'in, Barcelona'yı 3-2 mağlup ettiği El Clasico'da Ancelotti ile Xavi bir süre sohbet etmiş ve konuşulanlar merak konusu olmuştu. Görüşmenin detayları ortaya çıkarken Xavi'nin Arda Güler pişmanlığı dikkatleri çekti.

Barcelonada Xavinin Arda Güler pişmanlığı El Clasicoda Ancelottiye bizzat söyledi

Sezon başında büyük umutlarla Fenerbahçe'den Real Madrid'e transfer olan milli futbolcu Arda Güler istediği süreleri bulmakta zorlanıyor.

Haberin Devamı

Real Madrid'in Barcelona'yı 3-2 mağlup ettiği El Clasico'da da Ancelotti, Arda Güler'e forma vermezken dikkat çeken bir olay ortaya çıktı.

REAL MADRİD'İ TERCİH ETMİŞTİ

Fenerbahçe'de gösterdiği performans ile Avrupa devlerini peşine takan Arda Güler için Real Madrid ve Barcelona transfer yarışına girmişti.

O dönem Barcelona'ya transfer olmaya çok yaklaşan Milli yıldız tercihini Real Madrid'den yana kullanmıştı.

ANCELOTTİ İLE XAVİ KONUŞMASI

Mücadelede Xavi ile Ancelotti'nin bir süre kendi aralarında sohbet ettiği görüntülenirken konuşulanlar merak konusu olmuştu. İkili arasında konuşılanlar ortaya çıktı.

Barcelonada Xavinin Arda Güler pişmanlığı El Clasicoda Ancelottiye bizzat söyledi

ANCELOTTİ'YE BİZZAT SÖYLEDİ

Defanca Central'de yer alan habere göre geçtiğimiz gün oynanan El Clasico sonrası Ancelotti'nin yanına giden Xavi, Arda Güler pişmanlığını şu sözlerle dile getirdi:

Haberin Devamı

Arda Güler bizde olsaydı muhtemelen sürekli oynardı, Madrid'de ise o kadar çok üst düzey oyuncunuz var ki...

EL CLASICO SONRASI SEVİNÇ GÖSTERİLERİNE KATILMADI

Carlo Ancelotti, Barcelona karşısında Arda Güler'e forma şansı vermedi. Milli futbolcunun maç sonrası arkadaşlarıyla sevinç gösterilerine katılmaması dikkatlerden kaçmadı.

ANCELOTTI: ARDA SÜRE BULACAK

Barcelona maçının ardından Arda Güler'in takım arkadaşlarıyla sevinç gösterilerine katılmadığı sorulan Carlo Ancelotti, "Görmedim. Bir şey söyleyemem. Ekibimle birlikte her şeyi değerlendireceğiz. Önümüzdeki birkaç maçta istediği dakikaları alacaktır." sözlerini kullandı.

Yazarlar