Geri Dön

Barcelona'dan Brezilya'ya servet!

Dünyaca ünlü Barcelona Kulübü, Brezilya’ya adeta bir servet harcadı.

Barcelona'dan Brezilya'ya servet!

Dünyaca ünlü Barcelona Kulübü, Brezilya’ya adeta bir servet harcadı. Yeni sezon öncesi Arthur ve Malcom gibi Sambacıları kadrosuna katan Barça’nın Güney Amerika ülkesine yaptığı yatırım dikkat çekti.

Marca Gazetesi tarafından hazırlanan analizde Barcelona’nın 1993 yılında Romario ile başlattığı Brezilya projesine şu ana kadar tam 543 milyon euro harcadığı belirtildi. Romario ile başlayan bu süreçte Rivaldo, Ronaldo, Neymar ve Ronaldinho gibi birbirinden değerli yıldızlara forma teslim edildi.

Şu anda Barcelona’nın mevcut kadrosunda bulunan 3 Brezilya; Coutinho, Arthur ve Malcom için de 192 milyon euro harcandı. Bu transferler sayesinde son 25 senelik süreçte Brezilya’da büyük bir Barcelona etkisi başladı.

Barça bayramı!

Yeni sezon öncesi hazırlıklarına başlayan Barcelona’nın ABD’ye yaptığı seyahat büyük ilgi toplamaya devam ediyor. Los Angeles’ta hazırlık maçları ayarlayan Barça, şehirde büyük heyecan yarattı.

Şehirdeki büyük binalar, özel alanlar ve alışveriş merkezleri Katalan kulübünün renkleriyle donatılıyor. Özel ışık gösterileri düzenlenirken, kulübün logosu, bayrakları ve renkleri sürekli olarak gösteriliyor.

Barcelonadan Brezilyaya servet


Altay Teknik Direktörü Yücel İldiz: "Herkese, tüm Ege'ye geçmiş olsun."YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber