Geri Dön

Galatasaray Başkanı Burak Elmas'tan bomba açıklamalar: Gedson, Kerem...

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, sohbet toplantısında gazetecilerle bir araya geldi. Elmas Avrupa kulüplerinin radarındaki Kerem Aktürkoğlu ile ilgili olarak "Yeni sözleşme için prensip anlaşmasına vardık. Mukavelesinde çıkış maddesi bulunmuyor" açıklamasını yaptı.

Galatasaray Başkanı Burak Elmas'tan bomba açıklamalar: Gedson, Kerem...

Galatasaray Başkanı Burak Elmas basın mensuplarına çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Sarı-kırmızılı kulübün Başkanı, Avrupa kulüplerinin gözdesi olan Kerem Aktürkoğlu ile yeni sözleşme için prensipte anlaştıklarını belirterek "Sözleşmesinde çıkış maddesi bulunmuyor" dedi.

İşte Elmas'ın açıklamalarından öne çıkanlar: 

- Soyunma odası koridorlarında gizli ses kaydı yapan gözlemci yakaladık. Federasyonun raporlarını sızdıran kişiler de var. Disiplin kurulunda da kasıtlı sevkler bulunuyor.

- Ben kendime başkanlık performansı olarak şu an için 10 üzerinden 5 veriyorum. Galatasaray ile kurduğum hayallere ulaştığımız zaman 7-8’lere çıkabilirim.

- Gedson’un bize olan ilgisi ortada. Listemizde yer alan başka oyuncular da var. Ocak ayında gerekli hamleleri yapacağız. Gedson olmazsa başkası olur.

- Mostafa Mohammed için Aralık sonuna kadar opsiyonumuz var. Kalmak için istekli. Bu kulüpte kim oynamak istemez? 

- Sacha Boey 1 hafta içerisinde Fransa’dan dönerek takıma katılacak.

'Bartuğ Elmaz'ın kalmasını istiyoruz'

- Hedefimiz genç ve dinamik bir Galatasaray. Bartuğ Elmaz Galatasaray'da kalmasını istiyoruz.

- 1996-2000 yılındaki modele girmeye çalışıyoruz.

- TFF'de çözüm istemeyen, çözümsüzlükten beslenen isimler var. Bizim TFF'den isteğimiz eşit uygulama. TFF'de seçimlere hazırlanan gruplar Başkan Nihat Özdemir'i zor durumda bırakıyor.

- Önceliğimiz Galatasaray'ın finansal yönünü güçlendirmek. Biz bir dönemi kurtarmak için transfer yapmayacağız. Galatasaray'ın geleceğini düşünerek hareket edeceğiz. Gelen giden oyuncuların maliyetlerine göre takviyeler yapacağız."

 

Galatasaray Başkanı Burak Elmastan bomba açıklamalar: Gedson, Kerem...Ahmet Nur Çebi: Böyle bir araya ihtiyaç vardı
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber