Geri Dön

Basketbolda perde açılıyor

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde 4'üncü, Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde 3. hafta maçları yapılacak. Türkiye Basketbol 1. Ligi'ne 3'üncü, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'ne ise 5. hafta müsabakalarıyla devam edilecek.

Basketbolda perde açılıyor

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde 4'üncü, Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde 3. hafta maçları yapılacak. Türkiye Basketbol 1. Ligi'ne 3'üncü, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'ne ise 5. hafta müsabakalarıyla devam edilecek.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, bu dört ligde haftanın maç programı şöyle:

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

Bugün:

20.00 Bahçeşehir Koleji-Banvit (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

Yarın:

13.00 Beşiktaş Sompo Japan-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (BJK Akatlar)

15.15 Gaziantep Basketbol-Fenerbahçe (Şahinbey)

17.30 TOFAŞ-Galatasaray (TOFAŞ)

28 Ekim Pazar:

13.00 Pınar Karşıyaka-Afyon Belediyespor (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

15.15 Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol-Türk Telekom (Gazanfer Bilge)

17.30 Anadolu Efes-Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol (Sinan Erdem)

Kadınlar Basketbol Süper Ligi

Yarın:

14.00 Çukurova Basketbol-Gündoğdu Adana Basketbol (Servet Tazegül)

15.15 BOTAŞ-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Ankara)

16.00 Bellona Kayseri Basketbol-OGM Ormanspor (Kadir Has Kongre Merkezi)

17.00 İzmit Belediyespor-Kırçiçeği Bodrum (Kocaeli Atatürk)

28 Ekim Pazar:

14.00 Beşiktaş-İstanbul Üniversitesi (BJK Akatlar)

15.15 Fenerbahçe-Galatasaray (Metro Enerji)

16.00 Canik Belediyespor-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Mustafa Dağıstanlı)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

Bugün

14.00 Sigortam.net İstanbul Teknik Üniversitesi-Bandırma Kırmızı (Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi)

15.00 Ankara DSİ-Yalova Belediyespor (Mamak Belediyesi)

16.00 OGM Ormanspor-Düzce Belediyespor (M. Sait Zarifoğlu)

Yarın:

16.00 Karesispor-Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor (Kurtdereli)

17.00 Bursaspor-Petkimspor (Bursa Atatürk)

17.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Akhisar Belediyespor (Manisa Atatürk)

17.00 Edirnespor-Artvin Belediyespor (Mimar Sinan)

28 Ekim Pazar:

17.00 Selçuklu Basketbol-Finalspor (Selçuklu Belediyesi)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

Bugün:

13.30 Nesibe Aydın-Akdeniz Üniversitesi (TOBB ETÜ)

14.00 Mersin Üniversitesi-Edremit Belediyesi Gürespor (Mersin Üniversitesi)

15.00 A Koleji-Galatasaray Gelişim (Durugöl Recep Kara)

18.00 Bayraklı Belediyespor-İstanbul Üniversitesi Gelişim (Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk)

Yarın:

14.00 İstanbulgücü-Urla Belediyespor (Caferağa)

14.00 Mardin Büyükşehir Belediyespor-Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim (Yeni Artuklu)

17.00 Yalova VİP Gençlik-Elazığ İl Özel İdare (Yalova 90. Yıl)

28 Ekim Pazar:

14.00 Bursa Büyükşehir Belediyespor-Çankaya Üniversitesi (TOFAŞ)

Bayern Münih'te Robert Lewandowski şoku! 4 hafta yok...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber