Geri Dön

Beck giderse bek gelecek!

Beşiktaş, Alman futbolcunun performansı nedeniyle sağ bek arayışına girdi. Ancak yabancı kontenjanının dolu olması nedeniyle Beck gitmesi için ikna edilmek zorunda... Bu başarılırsa Sakai ve Debuchy gündeme gelecek.

Beck giderse bek gelecek!

SERDAR SARIDAĞ

Transferde Gökhan Töre sakatlandığı için Lens’i alan Beşiktaş’ta, bu kez Gökhan Gönül’ün sakatlığı sağ bekte sorun yarattı. Beck’in son iki maçtaki performansı nedeniyle yönetimin sağ bek transferi için düğmeye bastığı öğrenildi. Siyah - beyazlı yönetim, yabancı kontenjanının dolu olması nedeniyle, bu bölge için ilk etapta yerli bir isim arıyor. Ancak bu yükü kaldıracak bir Türk isim bulmanın zayıf olacağını bilen siyah-beyazlılar, yabancı bir bek getirebilmek için Beck’i satmak zorunda kalacak.

Hamburg’ta oynayan Sakai ile Arsenal’de forma giyen Debuchy gibi isimlere bakan siyah-beyazlı yönetim, bu konuda mümkün olabildiği kadar aceleci olacak. Beck’in gitmek istememesi durumunda ise Beşiktaş Yönetimi, topu teknik direktör Şenol Güneş’e atacak. Bu krize takım içerisinden çözüm bulmasını isteyecek olan yönetimin böyle bir tutumu karşısında ise Güneş’in, Adriano ya da Medel’i sağ beke çekebileceği öğrenildi.

Öte yandan Beşiktaşlı bazı yöneticilerin ise “Milli aradan sonra nasılsa Gökhan Gönül dönüyor. Sağ beke gerek yok” diye görüş bildirirken, bazı yöneticilerin ise “Ya sezon içerisinde Gökhan Gönül bir daha sakatlanırsa ne olacak” diyerek tedbir alınmasını istedikleri dile getirildi.

Thomas Tuchel'den Ballon d'Or ödülleri açıklaması
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber