Basaksehir Beşiktaş büyük oynuyor! Dünyaca ünlü teknik adam listede

Beşiktaş büyük oynuyor! Dünyaca ünlü teknik adam listede

29.12.2023 - 08:36 | Son Güncellenme:

Beşiktaş, Teknik Direktör arayışlarına devam ediyor. Siyah-beyazlıların gündemine yeni bir isim geldi. Dünyaca ünlü teknik adamla görüşme gerçekleştirilecek.

Beşiktaş büyük oynuyor Dünyaca ünlü teknik adam listede

Beşiktaş’ta teknik direktör arayışları hız kesmeden devam ediyor... Yerli hoca konusunda listenin ilk sırasında Sergen Yalçın yer alıyor. Yabancı olarak ise listede birçok isim bulunuyor. Son olarak ise listeye yeni bir isim girdi.

Haberin Devamı

3 İSİM GÜNDEMDE

Alınan kötü sonuçların ardından Teknik Direktör Rıza Çalımbay ile yollarını ayıran Beşiktaş yeni teknik adam arayışlarına devam ediyor. Siyah - beyazlılar için birçok teknik adam ismi yazılsa da yakından ilgilenilen üç isim vardı. Bruno Genesio, Sergen Yalçın ve Andre Breitenreiter...

Beşiktaş büyük oynuyor Dünyaca ünlü teknik adam listede

SERGEN YALÇIN'DAN SALVOLAR

Sergen Yalçın, medyada gündeme gelen yabancı isimlere istinaden Uçar’dan özel talepte bulundu. Yalçın, “Beşiktaş çağırıyor ise gelmiyoruz diyemeyiz. Ancak medyadan takip ettiğim ve rahatsız olduğum bir durum var. Yönetim üç isim belirledi. Bunlar olmaz ise Sergen Yalçın olacak yaklaşımı... Böyle bir durumu kabul etmem söz konusu değil. Bunun dışında Beşiktaş ile sıkıntı yaşamam” diye konuştu.

Haberin Devamı

Beşiktaş büyük oynuyor Dünyaca ünlü teknik adam listede

KARTAL’DA ROTA VAN GAAL

Beşiktaş'ta son olarak listeye giren isim Louis van Gaal oldu. Şu anda ülkesi Hollanda’nın köklü kulüplerinden Ajax’a danışmanlık yapan tecrübeli teknik adam ile bir görüşme yapılacak. Ancak Van Gaal konusunda büyük bir pürüz bulunuyor.

Beşiktaş büyük oynuyor Dünyaca ünlü teknik adam listede

İKNA EDİLMESİ GEREKİYOR

Tecrübeli teknik adam, şu anda hocalığa geri dönme konusuna pek sıcak bakmıyor. Bu doğrultuda Beşiktaş Yönetimi, 72 yaşındaki çalıştırıcı ile masaya oturacak. Görüşmede Siyah-Beyazlı kulübün projeleri anlatılacak. Ayrıca Van Gaal’ın istekleri dinlenecek. Eğer taraflar orta yolu bulursa anlaşma sağlanabilir. Fakat ilk etapta hedeflenen şey, Van Gaal’ın yeniden hocalığa ikna edilmesi.