Geri Dön

Beşiktaş transfer haberleri futbol

Beşiktaş futbol transfer haberleri, transferde son dakika gelişmeleri, futbolda bomba transferler.

Beşiktaş transfer haberleri futbol

Beşiktaş transfer haberleri futbol

Viana'ya çıkarma

Niang'ı hemen alın gelin

Viana'ya çıkarma

Braga'nın 2 milyon euro talep ettiği Portekizli için 1.5 milyon euro ödenecek

Beşiktaş'ın ara transfer döneminde kadrosuna katmak istediği oyunculardan biri olan Hugo Viana için siyah-beyazlılar harekete geçti. Portekiz'e Viana'nın işini bitirmeye gidecek olan Tamer Kıran'ın, Viana'ya kesin imza attıracağı ama bunun sezon sonunda mı yoksa şimdiden itibaren mi olacağına Braga'nın karar vereceği bildirildi. Portekiz ekibi sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Viana'yı bırakmak istemiyor. 2 milyon euro bonservis bedeli istiyor. Fakat Beşiktaş yönetimi 1.5 milyon euro'dan yukarı çıkmayı düşünmüyor.

SÖZLEŞME UZATMADI
Beşiktaş'ın önerdiği yıllık 1.5 milyon euro, Hugo Viana'nın gözlerini parlattı. Braga'dan yılda 700 bin euro alan Portekizli oyuncunun, bugün kazandığının iki katından fazlasını cebine koyma şansı olduğu için Beşiktaş'a imza atmaya sıcak baktığı bildirildi. Bu arada Ojogo gazetesi, Viana'nın Braga Başkanı Salvador'un yaptığı sözleşme yenileme teklifini de kabul etmediğini ve bu yüzden Nacional maçında gerginlik yaşandığını yazdı.

Niang'ı hemen alın gelin

Sezonun 2. yarısı öncesinde kadrosunu golcü bir isimle takviye etmenin planlarını yapan Beşiktaş, Milan'ın Senegal asıllı Fransız yıldız ismi M'Baye Niang'ı bitirmek için düğmeye bastı... Aybaba, transferin ikinci yarı başlamadan bitmesini istedi...

Spor toto süper Lig'in ikinci yarısı başlamadan kadrosunu golcü bir isimle takviye etmenin planlarını yapan Beşiktaş, Milan'ın
Senegal asıllı Fransız genç yıldızı M'Baye Niang'da karar kıldı. PSG'li Nene'nin Katar'a gitmesi, Lyon'lu Briand'ın ise ayak diremesi üzerine rotasını İtalya'ya çeviren Siyah-Beyazlılar, teknik direktör Samet Aybaba'nın da onay verdiği genç Niang'ı bu hafta kadroya katmak için çalışmalara başladı.

AY SONUNA KALMASIN...
Deneyimli teknik adamın, yönetimle yaptığı toplantıda, genç oyuncunun hem koşulları hem de oyun tarzıyla takıma ve kadroya uyum sağlayacağına inandığını belirttiği ve, "Transfer ay sonuna kadar devam ediyor, ancak sezonun ikinci yarısı başlamadan bu işi bitirebilirsek bizim için çok iyi olur. Böylece, oyunucunun uyum sürecini de aşağıya çekmiş oluruz" dediği ifade edildi.

İTALYA SEFERİ BU HAFTA...
Teknik Direktör Samet Aybaba'nın bu isteği doğrultusunda harekete geçen yönetimin, bu hafta içinde İtalya'ya giderek genç golcü isim için Milan ile masaya oturacağı öğrenildi. Siyah-Beyazlılar'ın Niang'ı önümüzdeki sezon için 2.5 milyon Euro satış opsiyonlu olmak üzere sezon sonuna kadar kiralayacakları öğrenildi. Oyuncunun ne kadar ücret alacağı konusunun ise netlik kazanmadığı sızan haberlerden.

Sampdoria yeni sezon formalarını tanıttıYAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber