Geri Dön

Beşiktaş'ta önce proje gelecek! Bruno Pinheiro olmasa bile...

Beşiktaş’ta gözler artık yeni hocaya çevrildi. Bruno Pinheiro’da bir pürüz çıksa bile proje ve geleceğe yatırımdan vazgeçilmeyeceği kaydedildi

Beşiktaş'ta önce proje gelecek! Bruno Pinheiro olmasa bile...

SERDAR SARIDAĞ

Beşiktaş’ta Fenerbahçe derbisi öncesinde teknik direktör konusu ana gündemde duruyor. Yeni hoca arayışlarında Bruno Pinheiro ile el sıkışan fakat Portekizli hocanın sözleşmesini feshetmesini bekleyen Beşiktaş Yönetimi, olumsuz senaryoda bile rotasından vazgeçmeyecek.

Yönetim kurulunda yapılan son toplantıda isimlerden çok ortaya konulan proje konusunda ortak bir karar alan Beşiktaş Yönetimi, Pinheiro’da sıkıntı çıksa bile projesini devam ettirecek bir teknik direktörle el sıkışacak. Portekizli çalıştırıcıdan birkaç gün içerisinde olumlu bir haber almayı bekleyen yönetim, olumsuz bir gelişme yaşanması halinde ise yine yabancı ve projeleri olan bir isimle yola devam etmek istiyor.Teknik direktörün isminden çok Beşiktaş’ın geleceğini kurtaracak projelere odaklanan siyah-beyazlı yönetim, özkaynak düzeni ile A takımı birbirine bağlayacak bir sistemin kurulmasını istiyor.

Hem kendi bünyesinden hem de başka takım ve ülkelerden transfer edeceği genç futbolcularla, farklı bir sisteme geçecek olan yönetim, menajerlere dayalı sistem yerine keşfedip yetiştirdiği ve para kazandıran bir sistemin temellerini atacak.Bu projeyle birlikte sportif başarıya da odaklanacak olan yönetimin, futbol dünyasının idealist, genç ve yetiştirici teknik adamlarını mercek altına aldığı vurgulandı.

Portekiz’de gündem oldu

Siyah-beyazlı takımın yeni teknik direktör adayı Bruno Pinheiro, Portekiz’de de gündem oldu. A Bola’da yer alan haberde, Bruno Pinheiro’nun yeni rotasının İstanbul olacağı iddia edildi. 45 yaşındaki çalıştırıcının Beşiktaş’tan 600 bin euro kazanacağı öne sürülürken artık gözlerin Estoril’le sözleşmesinin fesih sürecinde olduğu kaydedildi. Daha önce O Jogo’da da Portekizli çalıştırıcının Beşiktaş’tan 900 bin euro kazanacağı savunulmuştu.

Beşiktaşta önce proje gelecek Bruno Pinheiro olmasa bile...

TVF Milli Takım sezonuna merhaba gecesi yapıldı
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber