Geri Dön

Beşiktaş'tan Domagoj Vida açıklaması!

Beşiktaş kulübü, Domagoj Vida hakkında transfer açıklamasında bulundu. Siyah-beyazlı kulüp açıklamada " Futbol A Takımımızın oyuncusu Domagoj Vida’yı Başkanımız Ahmet Nur Çebi’nin Trabzonspor’a kiralayabileceklerini dile getirdiğini ancak Trabzonspor’un bu transfere sıcak bakmadığı şeklindeki haberler tamamen hayal ürünüdür. " ifadeleri kullanıldı.

Beşiktaş'tan Domagoj Vida açıklaması!

Beşiktaş kulübü, Domagoj Vida hakkında transfer açıklamasında bulundu.

İŞTE O AÇIKLAMA

"Futbol A Takımımızın oyuncusu Domagoj Vida’yı Başkanımız Ahmet Nur Çebi’nin Trabzonspor’a kiralayabileceklerini dile getirdiğini ancak Trabzonspor’un bu transfere sıcak bakmadığı şeklindeki bazı yayın organlarında imzasız yayımlanan haberler tamamen hayal ürünüdür. Belli çevreler tarafından kasıtlı ve art niyetle yapıldığını düşündüğümüz bu haberlerin gerçekle uzaktan yakından ilgisi yoktur. Öte yandan Kulübümüz ile Domagoj Vida arasında görüşmeler devam etmektedir.

Camiamızdan ve taraftarlarımızdan, kurumsal iletişim araçlarımızdan bir açıklama yapılmadıkça, bu ve benzeri sözde haberlere itibar etmemelerini önemle rica eder, kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız."

Beşiktaştan Domagoj Vida açıklaması

Berna Gözbaşı: Kupayı kazanmayı çok istiyoruz
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber