Geri Dön

Bilic'ten itiraf: 'Gökhan Töre'yi transfer istedik!'

West Ham United Menajeri Slaven Bilic, sezon başında Beşiktaş'tan Gökhan Töre'yi transfer etmek istediğini açıkladı.

Bilic'ten itiraf: 'Gökhan Töre'yi transfer istedik!'

Geçtiğimiz sezon sonunda Beşiktaş'taki görevinden ayrılıp, Premier Lig ekiplerinden West Ham United'ın başına geçen Slaven Bilic, spor dergisi Socrates'in Ekim ayı sayısına verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Hırvat teknik adam, İngiltere'deki yaşantısından, birçok konu hakkında önemli ifadeler kullanırken, eski oyuncusu Gökhan Töre için bir itirafta bulundu. Hırvat hoca, "Goki efsanedir. İyi bir adam, iyi bir oyuncu" dediği eski öğrencisini sezon başında İngiltere'ye götürmek istediğini itiraf etti.

Bilic röportajındaki ilgili bölüm şöyle:

"Gökhan Töre’yi elbette kadroda görmek isterim. Sezon başında da transfer etmeyi denedim de zaten. Ama bu sene uygun değildi. Birçoğunu görmek isterim. Beşiktaş büyük bir kulüp ve kuvvetli bir kadroya sahip. Birçok oyuncusu da West Ham’da oynayabilecek kadar iyi. Ama bazılarının pozisyonlarında çok iyi oyucularımız var, bazılarını maliyetlerinden dolayı transfer etmemiz mümkün değil, bazıları ise İngiltere’nin kuralları sebebiyle burada çalışma izni alamıyor. Ama hepsinin çok iyi oyuncular olduklarını söylemeliyim."

'Önder Özen'e bu takımda koç benim demiştim'

Bilic'in takımdan ayrılmasında, Önder Özen'le yaşadığı tartışmanın olduğu iddia edilmişti. Ancak Hırvat teknik adam bu iddiayı reddetti.

Bilic'in, Önder Özen ile ilgili sözleri şöyle:

"Önder Özen’i çok sevdiğimi söylemeliyim. Beni Beşiktaş’a getiren adam. Taktik konuşmak için açık bir insanım, sonuçta bu fikir alışverişleri benim için faydalı oluyor. Beni ikna edebilirsin, sonuçta Tesla ya da Einstein değilim, sadece bildiğim bazı şeyler var. Önder Özen’le yaşadığımız şeye de 'tartışma' diyemem ama farklı görüşlerimiz vardı.

(Fanatik)

Altay Teknik Direktörü Yücel İldiz: "Herkese, tüm Ege'ye geçmiş olsun."



YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber