Geri Dön

Boş bırakmayalım!

Beşiktaş, yaz aylarında boş kalan Ümraniye’yi kiralayıp, önemli bir gelir elde edecek. İran Milli Takımı ile görüşmeler yapıldığı, bunun dışında Katar Milli Takımı ve bazı kulüplerin de devreye girdiği belirtildi

Boş bırakmayalım!

SERDAR SARIDAĞ

Göreve geldikleri günden beri yeni gelir kaynakları yaratmaya çalışan Beşiktaş Yönetimi, BJK Nevzat Demir Tesisleri’ni boş kaldığı dönemlerde kiralayarak, buradan da gelir elde edecek. Geçen yaz tesisleri İran Milli Takımı’na kiralayan yönetim, bu kez de aynı yolu deneyecek.

İran Futbol Federasyonu’nun, tesisleri çok beğenmesi nedeniyle Beşiktaş ile yeniden temasa geçtiği ve yaz aylarında kamp yapmak için talepte bulunduğu belirtildi. İran’ın yanı sıra Katar Milli Takımı başta olmak üzere çeşitli kulüplerin ve Ortadoğu liglerinde yer alan bazı takımların da tesisleri kiralamak için başvuracağı vurgulandı. Haziran ve Temmuz aylarında yurt dışında kampa gidecek olan siyah-beyazlılar, bu sırada tesisleri kiralayarak para kazanmanın hesaplarını yapıyor. Gelecek para da altyapı için harcanacak.

Bundan sonraki her yaz döneminde tesisleri kiralamak isteyen Beşiktaş Yönetimi, şartların elverişli olması durumunda milli takım aralarında da BJK Nevzat Demir Tesisleri’ni kiralayabilecek. Yöneticiler bu konuda teklife açık olduğunu belirtti. İdareciler, futbol takımının takvimine uymayan teklifleri ise kesinlikle değerlendirmeye almayacak.

73 milyon lira geldi

Beşiktaş Futbol Yatırımları AŞ, sermaye artışından 73 milyon liralık bir para elde etti. Önceki gün sona eren rüçhan hakkı kullanımı sonrasında katılım oranının yüzde 98,97 olduğunu belirtildi. Sermaye, 197 milyon 947 bin 90 TL’ye yükselirken, dernek 125 milyon TL katkı sağladı. Halka açık kısımdan da 72 milyon 947 bin 90 TL geldi.

Transfer | Gaziantep FK, Nouha Dicko'yu kadrosuna kattı...YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber